Powiadomienie o odpowiedzi

Zablokowany
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Powiadomienie o odpowiedzi

Post autor: Asthner »

Tak sobie przeglądałem spam na mojej srzynce i znalazłem tam sporo powiadomień o odpowiedziach w wątkach na tym forum. To nieco dziwne, zważywszy na to, że nie mam zaznaczonej tej opcji w profilu. :P
Wprawdzie mnie to w sumie za bardzo nie obchodzi (anty-spam WP sobie z tym radzi), ale zawsze to jakieś odciążenie dla serwera. ;P
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Krycho »

A ja dostałemspama od BAZYLa o http://www.sdk.z.pl ! Co za chamstwo! Przez niego znowu nie bedę z przed kompa odchodził :D
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

a ja pamietam jak swego czasu mialem codziennie w skrzynce okolo 200maili (: z czego 199 z forum czesto nawet nie patrzalem co tam jescze jesti i zaznaczalem wszystkie nowe i ciah do kosza, na ile to maili ja nie odpisalem przez to.. (:
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Powiadomienie o odpowiedzi

Post autor: krucaFuks »

po prostu niektórzy nie są w stanie pojąć, że mail to nie jest już obecnie środek do syndykacji tego typu informacji, jak akutalizacja wątku na forum

od tego są automatycznie generowane feedy, które każdy może sobie według potrzeb zaprenumerować do swojego czytnika (desktopowego lub online).

ale imo takie "fanaberie" nie mają zbytniej szansy pojawić się na Tawernie, ze względu na wyjątkową inercję tutejszej "wierchuszki" i ich przywiązaine to przestarzałych rozwiązań :P
Obrazek Obrazek
Zablokowany