(FREE) Pewnego Razu w Sycylii

Miejsce na zakończone lub wymarłe sesje. Jeśli chcesz ponownie otworzyć temat to skontaktuj się z modem albo adminem.
Swift
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 8 marca 2009, 18:36
Numer GG: 0

Re: (FREE) Pewnego Razu w Sycylii

Post autor: Swift »

Izaak Mayer
Wycieram się dokładnie i zakładam ubranie. Zapieram sie pod boki i idę do rybaka.
-Szlachetny nabywco mojego towaru. Oferuję Ci jedną kostkę mojego drogocennego mydła jezeli wskażesz mi drogę do najbliższej wioski, niekoniecznie rybackiej. Aj waj, ależ piekny dzień dzisiaj był.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: (FREE) Pewnego Razu w Sycylii

Post autor: Alien »

Alego mówi:
Ponieważ nie jestem tutaj dowódcą nie mogę sam podjąć decyzji. Wskażcie mi wioskę rybacką abym mógł się udać po kapitana!
00088888000
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: (FREE) Pewnego Razu w Sycylii

Post autor: Blue Spirit »

Izaac
- Nie chcę mydła - zaprzecza rybak - Ale mam dla ciebie prezent, jeśli zgodzisz się mi pomóc w jednej sprawie. Mianowicie ta cholera zawszona, Wezuwiusz Socrattes, miał przybyć tu, do mnie. Jednak go nie ma. Jeśli zgodzisz się mi pomóc, obiecuję ci że nie tylko wskażę ci drogę do najbliższej indiańskiej wioski, ale też ofiaruję ci ten oto złoty pierścień. Jeśli rzymianin cię zaatakuje, pokaż mu go, a zaniecha ciebie i twoich towarzyszy
"hm!" myślisz "A zatem jeśli rzymianie są na plaży, mogę tam pójść i zażegnać konflikt za pomocą pierścienia... a potem udam się do wioski i ubiję dobry interes!"

Alego
Wezuwiusz nie chce czekać.
- Legion! Wyłazić mi z tej krypy! Siądziemy tu razem z naszymi Kartagińczykami, i poczekamy na tego kapitana! A tym czasem bez gwałtownych ruchów...
- Hmmm... - odpowiada po twojej ostatniej wypowiedzi. - Okey. Droga do wioski wiedzie wzdłuż plaży, a potem koło wioski rybackiej prosto w dżunglę. Znajdź skałę Wilczego Pazura, tam odnajdziesz wskazówkę... ale twoi wojacy zostaną... jako zakładnicy

UWAGA. Znikam z tawerny na ok. 40 min. Po tym upływie czasu napewno znów się pojawię. Niech pojawi się po jednym poście od każdego z was i po prostu zaczekajcie. A pro po: jeśli kogoś z was nie będzie tak samo jak mnie, 40, godzinę lub dłużej, niech napisze to w swoim ostatnim poście... bo ja siedze z ręką na klawiaturze i tylko czekam na wasze posty...
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Swift
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 8 marca 2009, 18:36
Numer GG: 0

Re: (FREE) Pewnego Razu w Sycylii

Post autor: Swift »

Izaak Mayer
-Ale zaraz, zaraz. Czcigodny nabywco moich towarów. Chcę zauwazyć, nie szukam żadnej wioski hindusów, bo na takowych z pewnością ciężko tu trafić, co innego w Bagdadzie - gdybyś ty prosty człeku wiedział cóż to za piękne miasto, pełne niebieskich dachów, zlewających się z niebem. A ptaki na nich grawerowane zupełnie jakby były żywe. Czy wyobrażasz to sobie. Miasto magii, miasto geniuszu. To własnie stamtąd, mam moje mydło. To własnie tam dzień i noc najtęższe umysły na ziemi klęczą nad olejami i mieszają je kropla po kropli, aby oddestylowac najpiekniejszy zapach lub aby uzyskać aksamitną delikatność mydła. Czy Ty to rozumiesz? gardzisz moim mydłem? Mydłem moim gardzisz? Aj waj. Cóż to sie porobiło na tej ziemi. Gdy ktoś jest dzieckiem mając lat 20, pozostanie głupcem do końca życia!
Biorę manele i idę dalej brzegiem plaży zostawiając za plecami wioskę.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: (FREE) Pewnego Razu w Sycylii

Post autor: Alien »

Ruszam w kierunku pokazanym przez rzymianina grzęzac w piasku i klnąc pod nosem
00088888000
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: (FREE) Pewnego Razu w Sycylii

Post autor: Blue Spirit »

Alego
Idąc znalazłeś plażę i wioskę rybacką, o której wspominał rzymianin Wezuwiusz. Minąłeś ją pospiesznie, nie zaszczyczając jej spojrzeniem.
W oddali zamajaczyła ci postać... to był chyba Izaac. Biorąc dupy w troki, dogoniłeś go szybko, i pospiesznie zrelacjonowałeś wydarzenia z brzegu.

Izaac
Idąc plażą nie zauważyłeś doganiającego cię Alega. Poczułeś jednak jego dłoń na swoim ramieniu. Zrelacjonował ci szybko wydarzenia z plaży i drogę do wioski.
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Swift
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 8 marca 2009, 18:36
Numer GG: 0

Re: (FREE) Pewnego Razu w Sycylii

Post autor: Swift »

Izaac
-Mam 15 srebrników.- usmiecham się - a Ty nic.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: (FREE) Pewnego Razu w Sycylii

Post autor: Alien »

Alego
-Ech ty cholero! Co ty rybaków okradłeś??Ale co mi tam ja mam wieści! Rzymianie przypłynęli małą fleutą na wyspę i rządają abyśmy to my opuścili wyspę! PRzy okazji powiedziałem im że to ty jesteś kapitanem
00088888000
Swift
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 8 marca 2009, 18:36
Numer GG: 0

Re: (FREE) Pewnego Razu w Sycylii

Post autor: Swift »

Izaak Meyer

Jak myśli rzymianie mogą potrzebować mydła? - Idzie powoli w kierunku statku. - Albo choć lichwy?
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: (FREE) Pewnego Razu w Sycylii

Post autor: Alien »

Alego
Myślę że tak ale zyskami dzielimy się po połowie bo to ja ich znalazłem! To nie było łatwe!
00088888000
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: (FREE) Pewnego Razu w Sycylii

Post autor: Blue Spirit »

Rzymianie stojący naokoło stłoczonych Kartagińczyków dostrzegli sylwetki oficerów. Socrattes wyszedł wam na spotkanie. Szedł wolno w waszą stronę, jego szaty powiewały na wietrze

pojawiają się pierwsze gwiazdy... niedługo zapadnie noc
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: (FREE) Pewnego Razu w Sycylii

Post autor: Alien »

Alego
Isaac ten pan chce żebyśmy opuścili wyspę. Co ty na to? Bo moim zdaniem nie. Dostaliśmy polecenia aby zbadać tą wyspę
00088888000
Swift
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 8 marca 2009, 18:36
Numer GG: 0

Re: (FREE) Pewnego Razu w Sycylii

Post autor: Swift »

Isaac Mayer
-Ależ mój drogi skarbeńku - uśmiecham się szeroko do Alego - pozwól mi z nimi porozmawiać, a zobaczysz że nawet nie będziemy musieli opuszczać tej wyspy. Kto nie uczy swego syna rzemiosła, uczy go złodziejstwa, zapamietaj to na całe życie skarbeńku. - macham palcem. Idę więc do dowódcy Rzymian.
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: (FREE) Pewnego Razu w Sycylii

Post autor: Blue Spirit »

niezbyt zadowolony, ustąpiłeś cholernemu inteligentowi. Socrattes patrzył jak zbliża się do niego Izaac. Odczekał parę sekund, i sam zaczął rozmowę:
- Jak brzmi wasza odpowiedź?
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Swift
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 8 marca 2009, 18:36
Numer GG: 0

Re: (FREE) Pewnego Razu w Sycylii

Post autor: Swift »

Kłaniam się po pas dowódcy legionistów. Zdejmuję czapkę i usmiecham się.
-Znaczy tak, ja i ten tutaj - pokazuję palcem na Alego - chcielibyśmy tu zostać, reszta nas nie obchodzi, możecie ich dać lwom na pożarcie, wiem że was to podnieca.
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: (FREE) Pewnego Razu w Sycylii

Post autor: Blue Spirit »

Izaac
Jeżeli udowodnicie że się nadajecie, może pozwolimy wam żyć koło nas - odezwał się Socrattes - To nasza wyspa, i nie musicie za nią ginąć. Dołączcie do nas, a Kartagińczyków rzucćcie w kąt, jak to mówią w Rzymie.

Alego
nie odzywa się na sesji :? czekamy...
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Swift
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 8 marca 2009, 18:36
Numer GG: 0

Re: (FREE) Pewnego Razu w Sycylii

Post autor: Swift »

Izaak

-Zaiste ciekawe, ale nie pluj do studni – może jeszcze będziesz musiał z niej pić wodę. Zresztą mam tu interes za złoto do zrobienia. Ile jesteś w stanie mi zapłacić za dołączenie do was?
Zablokowany