[Panty Explosion/do wyboru] Sesja (18+)

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Filip83
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek, 2 czerwca 2008, 16:56

Re: [Panty Explosion/do wyboru] Sesja (18+)

Post autor: Filip83 »

WinterWolf,

Dziękuję, poprawiłem temat. Treści sesji nie jestem oczywiście w stanie przewidzieć, jednak z uwagi na specyfikę systemów wolę liczyć się z tym, że grający mogą poruszyć kontrowersyjne kwestie.

Dostosuję się również do sugestii odnośnie stosowania nicków.
Ojciec Mróz
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2008, 12:31
Numer GG: 2363991
Lokalizacja: Skądinąd

Re: [Panty Explosion/do wyboru] Sesja (18+)

Post autor: Ojciec Mróz »

czy rekrutacja nadal jest otwarta? jeśli tak, to ja bardzo chętnie bym się do gry przyłączył (mimo zerowej znajomości systemu, ale po przeczytaniu instrukcji chyba powinienem dać sobie radę)

tylko małe wątpliwości budzi we mnie sam system rozgrywki, bo to chyba w istocie sprowadziłoby się do tego, że co drugą sobotę trzeba by siedzieć bite trzy godziny przy kompie odświeżając forum ...
DUB W NOSIE !

Sprawozdania z Drugich Międzynarodowych Warsztatów na Temat Nagich Myszy
Darken
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: piątek, 25 stycznia 2008, 23:08
Numer GG: 3286156
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: [Panty Explosion/do wyboru] Sesja (18+)

Post autor: Darken »

Filip, może w takim razie zagramy po skype? Chyba tak było by łatwiej...
The Shadow of Yesterday - Fantasy pełną Gębą
Po prostu DarkenMój blog o RPG, Gry online i Anime
Filip83
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek, 2 czerwca 2008, 16:56

Re: [Panty Explosion/do wyboru] Sesja (18+)

Post autor: Filip83 »

Tak, rekrutacja wciąż jest otwarta.

Odnośnie gry za pośrednictwem Skype, nie mam nic przeciwko dołączeniu przez zainteresowanych do jednej z prowadzonych przeze mnie sesji głosowych.

Podsumowanie aktualnego stanu rekrutacji:

Sataku-rin (brak kontaktu)
Darken (wstępnie zainteresowany, wolałby Skype)
Kawairashii (wstępnie zainteresowana)
Ojciec Mróz (wstępnie zainteresowany)
znajomy (wstępnie zainteresowany, wątpliwości względem medium)

Proszę wstępnie zainteresowanych o potwierdzenie udziału.

Czterech pewnych graczy stanowi niezbędne do rozpoczęcia zabawy minimum. W zwiazku z tym, jeżeli wszyscy potwierdzacie swój udział, możemy przejść do procesu tworzenia szkoły oraz kreacji postaci.
Ojciec Mróz
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2008, 12:31
Numer GG: 2363991
Lokalizacja: Skądinąd

Re: [Panty Explosion/do wyboru] Sesja (18+)

Post autor: Ojciec Mróz »

Ja jestem zainteresowany grą, ale na 100% nie dam rady grać tak jak to było podane w założeniach - w domu praktycznie nie korzystam z sieci, bo nie mam na to czasu (jakby to powiedzieć ciekawsze zajęcia mnie zajmują) i jedynie sporadycznie w dni tzw. pracujące mogę zajrzeć tu i zostawić odpowiedź. Jeśli taka forma gry jest niedopuszczalna to niestety, ale nie będę mógł uczestniczyć w zabawie.
DUB W NOSIE !

Sprawozdania z Drugich Międzynarodowych Warsztatów na Temat Nagich Myszy
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Re: [Panty Explosion/do wyboru] Sesja (18+)

Post autor: Nadir »

Ja z chęcią bym również zagrał, tyle że jak kolega wyżej nie w takich ramach czasowych (kiedy to wszyscy sie umawiamy i piszemy co chwila na forum).
Jeżeli ruszy to w standardowy dla forum TRPG sposób to jestem gotowy do akcji ;)
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Filip83
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek, 2 czerwca 2008, 16:56

Re: [Panty Explosion/do wyboru] Sesja (18+)

Post autor: Filip83 »

Obawiam się, że bez bardziej intensywnej wymiany postów w umówione dni gra byłaby mocno utrudniona. Rozegranie konfliktu w tempie jednego posta na kilka dni mogłoby dla przykładu trwać całe tygodnie, co znacznie zredukowałoby dynamikę i spontaniczność zabawy, a co za tym idzie ograbiłoby grę z jej wymiaru emocjonalnego. Nie wyobrażam też sobie zamknięcia historii w rozsądnym czasie przy tak powolnym przepływie informacji.

Znajomy, który był do niedawna zainteresowany wzięciem udziału w planowanej przeze mnie grze za pośrednictwem forum, po przyjrzeniu się kilku rozgrywanym tu sesjom odczuwa pewne obawy względem efektywności tego medium. Prawdopodobnie ograniczy się jednak do naszych sesji głosowych.

Wciąż czekam na zgłoszenia osób, którym odpowiada zaproponowana formuła rozgrywki.
Ojciec Mróz
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2008, 12:31
Numer GG: 2363991
Lokalizacja: Skądinąd

Re: [Panty Explosion/do wyboru] Sesja (18+)

Post autor: Ojciec Mróz »

nie sądzę żebyś znalazł kogoś, kto poświęci kilka sobotnich wieczorów na to, żeby siedzieć przy kompie i pisać "szybkie" posty, szczególnie jeśli mają to być osoby pełnoletnie, a więc często mające rodziny albo inne nieco lepsze i bardziej zajmujące zajęcia na weekendy :)
DUB W NOSIE !

Sprawozdania z Drugich Międzynarodowych Warsztatów na Temat Nagich Myszy
Darken
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: piątek, 25 stycznia 2008, 23:08
Numer GG: 3286156
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: [Panty Explosion/do wyboru] Sesja (18+)

Post autor: Darken »

nie sądzę żebyś znalazł kogoś, kto poświęci kilka sobotnich wieczorów na to, żeby siedzieć przy kompie i pisać "szybkie" posty, szczególnie jeśli mają to być osoby pełnoletnie, a więc często mające rodziny albo inne nieco lepsze i bardziej zajmujące zajęcia na weekendy
Wiesz co? Zrobiło mi się przez Ciebie głupio. Faktycznie, po cholerę zajmować się rpg skoro istnieją lepsze rzeczy!
The Shadow of Yesterday - Fantasy pełną Gębą
Po prostu DarkenMój blog o RPG, Gry online i Anime
Ojciec Mróz
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2008, 12:31
Numer GG: 2363991
Lokalizacja: Skądinąd

Re: [Panty Explosion/do wyboru] Sesja (18+)

Post autor: Ojciec Mróz »

tiaa

pisałem to w sensie tego, że dla niektórych (myślę że dla sporej liczby osób) sobotni wieczór to praktycznie jedyna chwila na to, żeby móc się nieco zrelaksować po całym tygodniu pracy, ewentualnie posiedzieć spokojnie z rodziną (tu za przykład podam siebie) i dlatego raczej nie poświęcą kilku takich wieczorów tylko po to, żeby skrobnąć posta czy dwa

jednak jakby łatwiej jest urwać te 10 czy 15 minut w ciągu dnia w tygodniu
DUB W NOSIE !

Sprawozdania z Drugich Międzynarodowych Warsztatów na Temat Nagich Myszy
Filip83
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek, 2 czerwca 2008, 16:56

Re: [Panty Explosion/do wyboru] Sesja (18+)

Post autor: Filip83 »

Ojcze Mrozie,

Jestem zainteresowany wyłącznie udziałem w sesji osób gotowych poświęcić niezbędną dla jej rozegrania ilość czasu. Oczywiście nie chciałbym, aby ktokolwiek grał wbrew sobie, jeżeli woli spędzić te wieczory oddając się innej formie relaksu. Właśnie dlatego jasno zaznaczyłem w ogłoszeniu przewidywane zaangażowanie czasowe oraz pozostałe warunki. Nie dostrzegam zresztą, w jaki sposób odbiegają one od wymogów sesji RPG rozgrywanej bardziej tradycyjnym sposobem, "na żywo" albo też za pośrednictwem komunikatora głosowego takiego jak Skype. Sądzę, że jak większość moich grywających w RPG znajomych, osoby faktycznie zainteresowane wspólną zabawą będą w stanie wygospodarować na nią tych kilka wieczorów.

Wolałbym natomiast uniknąć udziału uczestników, którzy traktowaliby rozgrywkę jak dodatkowy obowiązek, na który trzeba, jak to ująłeś, "urwać" kilka minut w ciągu tygodnia. Zależy mi na grze z osobami, które wykażą szacunek wobec współgraczy i w uzgodnionym wymiarze czasowym zaangażują się w zabawę na poważnie.

Na razie jak widzę zaproponowane warunki odpowiadają tylko Jackowi. W międzyczasie udało mi się już zagrać z nim poprzez Skype, mam więc pewność, że podchodzi do tego na serio. Kiedy zgłosi się więcej chętnych, będziemy mogli rozpocząć sesję forumową. Nie widzę jednak powodu, by drastycznie zaniżać standardy. W najgorszym razie będę musiał poczekać trochę dłużej, by spróbować tej nowej formy rozgrywki.
Ojciec Mróz
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2008, 12:31
Numer GG: 2363991
Lokalizacja: Skądinąd

Re: [Panty Explosion/do wyboru] Sesja (18+)

Post autor: Ojciec Mróz »

jeśli uda Ci się znaleźć graczy to będę się cieszył Twoim szczęściem :)

tylko nie bardzo rozumem to Twoje stwierdzenie o obowiązku - skoro ktoś chce grać to robi to chyba z własnej woli a nie z przymusu ...

dobra, nieważne, wiem tylko, że ja nie zagram w tej sesji, a szkoda, bo temat wydaje się być interesujący

ale na pewno nie na tyle, żeby "zarywać" wieczory z rodziną albo znajomymi
DUB W NOSIE !

Sprawozdania z Drugich Międzynarodowych Warsztatów na Temat Nagich Myszy
Filip83
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek, 2 czerwca 2008, 16:56

Re: [Panty Explosion/do wyboru] Sesja (18+)

Post autor: Filip83 »

Uprzedzam, że w dniach od 15 do 23 lipca ze względu na wyjazd nie będę dysponował dostępem do internetu.

Ewentualnych zainteresowanych proszę o odrobinę cierpliwości w tym czasie.
Zablokowany