Bleach [Spisek]

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Bleach [Spisek]

Post autor: Hose15 »

Hueco Mundo
Było późne popołudnie. Większość Arrancarów skryło się w swych kwaterach po obfitym posiłku złożonym z ludzkich dusz. Aizen po kolejnym nieudanym eksperymencie na Hougyoku, rozmyślał, siedząc na swym tronie. Towarzystwa dotrzymywał mu Ichimaru Gin. Jak na razie milczący.
- Aizen. Widzę jak jego brzemię na Tobie ciąży. Możemy nie dać rady. Słyszysz? Może nam się nie udać. A wtedy...Nawet nie chcę myśleć co będzie.... - dodał z przerażeniem w głosie eks - kapitan 3 Dywizjonu.
- Nie ma takiej możliwości. Hogyoku jest moje. Jedynie moja moc potrafi go kontrolować. I to ja będę osobą, która go obudzi. A wtedy stanę się nie kwestionowanyn panem i władcą.
BUM!!
- Co to było? - spytał Gin.
- Nie wiem. Ale należy to sprawdzić. Gin, weź ze sobą jednego Espadę i udaj się do komnaty gdzie spoczywa Hougyoku. Wyczuwam reiatsu Arrancara.
*
Ulqiuorra skumulował reiatsu w dłoni i wypuścił potężne Cero. Ściana komnaty została doszczętnie zniszczona. Na małym uwypukleniu, w środku sali był umieszczony pożądany przez Espadę przedmiot. To on miał dać niesamowitą potęgę Aizenowi. Dlaczego nie miałby dać jej właśnie Espadzie? Po chwili w ręku mężczyzny pojawił się Hougyoku.
- Idziemy - oznajmił cicho.
Za drobnym Arrancarem podążało dziewięciu innych...

Witajcie! Tak bardzo chciało mi się zagrać w sesję w realiach Bleacha, że aż nie mogłem wytrzymać i tak oto otwieram rekrutację :) To na górze, to mały wstęp do całej historii. Hougyoku wymknęło się Aizenowi spod kontroli. Jest teraz w rękach Ulqiuorry, który ogłosił się przywódcą Espady. Wraz z nią planuje zamach na Aizena, Gina i Tousena. Tymczasem w Soul Society nie dzieje się nic. Jak na razie trwają przygotowania do wielkiej bitwy z Hueco Mundo. Nikomu nic nie wiadomo nt. zamachu na Aizena.
Wszystkie dywizje posiadając swoich kapitanów oraz poruczników. W sesji, w roli NPC występować będą postacie z anime. Gracze wcielą się w Shinigami, którzy wyszli dopiero z Akademii.
Poszukuję 4 graczy, którzy chętni są do wzięcia udziału w sesji. Karty na PW. Pytania w rekrutacji.
Oto Karta Postaci:
Imię i Nazwisko:
Wiek:
Rasa: Shinigami ( nie ma innej opcji)
Wygląd:
Charakter:
Historia:
Ekwipunek:
Zanpakutou: Opisać jak wygląda pierwsza forma. Ta podstawowa. Z biegiem czasu poznacie imienia swoich mieczy, Shi - Kai, a może i Ban - Kai. Kto wie...
Specjalizacja:
A) Walka bronią
B) Magia Demoniczna
W Specjalizacji chodzi o to, w czym Wasza postać się lepiej sprawdza. Czy jest to umiejętność władania orężem, czy też posługiwanie się Kidou.
Postać ze specjalizacją B) będzie znać 3 czary(dopuszczam do poziomu 30), a postać ze specjalizacją A) tylko jeden.
Czerwona Orientalna Prawica
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Bleach [Spisek]

Post autor: Perzyn »

Piszę się na to bo wszystkie moje sesje zdaje się padły. Co powiesz na roztrzepaną laskę z wielki No-dachi? Charakterologicznie ktoś między Yomiko Readman z Read Or Die a Milly Thomson z Triguna. Czy też kolejny paranoik. Trudny wybór...
Delf
Marynarz
Marynarz
Posty: 360
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 19:38
Numer GG: 0

Re: Bleach [Spisek]

Post autor: Delf »

Perzyn pisze:Piszę się na to bo wszystkie moje sesje zdaje się padły.
Nie, tak długo jak mam coś do powiedzenia w tej kwestii. :P

Ponieważ sesja wygląda na taką z gatunku "lekkich, łatwych i przyjemnych", to pewnie się zgłoszę, o ile mi się pomysły nie wyczerpały po masowym produkowaniu postaci do Graala. ;)
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Bleach [Spisek]

Post autor: Hose15 »

Roztrzepana laska, jak najbardziej :P
Czerwona Orientalna Prawica
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Bleach [Spisek]

Post autor: Keyhell »

Finally! Nareszcie sesja anime, które oglądam teraz odcinek za odcinkiem z żyłką na czole. Karta napewno pójdzie. Nawet nie czytałem wstępniaka do końca. Zaraz to zrobię.

EDIT: Wszystko spox, ale kompletnie nie trafiłeś z charakterem Ichimaru.
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Bleach [Spisek]

Post autor: Perzyn »

Ok, karta poszła. Przeproszę cię od razu i powiem, że robiona na szybko bez siedzenia długo i kombinowania. Wybacz, ale nie mam weny na jakąś specjalnie wypasioną.
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Bleach [Spisek]

Post autor: Keyhell »

Dodam:
Nie zrażaj się mną po pokemonach. Obiecuję się dopasować, tym bardziej, że świat bleacha znam dokładnie, a nawet bardzo. Karta jutro. Dzisiaj juz nie zdążę.
Delf
Marynarz
Marynarz
Posty: 360
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 19:38
Numer GG: 0

Re: Bleach [Spisek]

Post autor: Delf »

Tak właśnie sobie przypomniałem...
Hose15 pisze:Zanpakutou: Opisać jak wygląda pierwsza forma. Ta podstawowa. Z biegiem czasu poznacie imienia swoich mieczy, Shi - Kai, a może i Ban - Kai. Kto wie...
...przecież wszystkie zanpakutou w "podstawowej" formie (zapieczętowane) wyglądają identycznie. Taka jest poniekąd idea tej instytucji. Ichigo, owszem, chodził z wielkim mieczem, ale było wyjaśnione, że jest to przypadek permanentnego shikai.

Aha, Keyhell ma całkowitą rację co do Gina, ale skoro mówimy o alternatywnej rzeczywistości, to właściwie możesz dowolnie zmieniać charakterologię postaci. (Co zresztą poniekąd zrobiłeś też z Ulqiuorrą...)
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Bleach [Spisek]

Post autor: Perzyn »

Delf to nie jest do końca prawda. Po pierwsze podstawowe formy często różnią się a) długością (vide kapitan Unohana z no-dachi i ex-kapiran Ichimaru z wakizashi) b) tsubą c) kolorem i/lub ozdobami na saya. Jak widać pewne róznice są.
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Bleach [Spisek]

Post autor: Keyhell »

Nom. Ale małe. Założmy, że wszyscy jesteśmy czymś w rodzaju Itsyga* ;)

*Nel jest rozwalająca xd
Meee
Majtek
Majtek
Posty: 77
Rejestracja: piątek, 16 listopada 2007, 22:08
Numer GG: 0

Re: Bleach [Spisek]

Post autor: Meee »

Jeśli chodzi o ścisłość permanentny shikai Ichigo to było dopiero Zangetsu, a wcześniej miał wielki miecz z powodu niekontrolowanego wydzielania energii duchowej.
"You killed your own blind brother?"
"It would be cruel to let him live after what I did to his eyes"
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Bleach [Spisek]

Post autor: Keyhell »

Nom. Trzeba było jeszcze uwzględnić który miecz mamy na myśli.

Ile już kart poszło?
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Re: Bleach [Spisek]

Post autor: t0m3ek »

Hose czy mogę wykorzystać kartę z sesji Hiro? No i mam nadzieję, że jeśli się dostanę to ta nie padnie tak szybko :P
Meniyaki tsukete shinugaii!
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Bleach [Spisek]

Post autor: Hose15 »

Keyhell - jak na razie poszły dwie karty. Twoja i Perzyna.
tom3ek - jasne, że możesz wykorzystać tą kartę. Ja też mam nadzieję, że ta sesja nie padnie zbyt szybko. Chociaż z drugiej strony żadna moja sesja nie dobiegła do końca :P

Co do mieczy, opiszcie formę podstawową, Shi - Kai oraz podajcie imię Zanpakutou. Nastąpiła mała zmiana :) Przepraszam, że dopiero teraz o tym mówię...

Czekam na jeszcze jedną kartę...
Czerwona Orientalna Prawica
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Bleach [Spisek]

Post autor: Perzyn »

A ja się będę bezczelnie dopytywał kiedy ruszamy, bo wszystko w czym biorę udział stoi.

Przy okazji - Keyhell postapokaliptyczne fantasy padło, czy masz je zamiar reanimować jeszcze?
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Bleach [Spisek]

Post autor: Hose15 »

Właśnie nie wiem kiedy startować, ponieważ oczekuję jeszcze jednego gracza. Rozważam także drugą możliwość, a mianowicie start sesji z 3 graczami. Może ktoś się skusi podczas sesji. Myślę, że prowadzenie sesji dla 3 osób będzie nawet łatwiejsze. Jak myślicie?
Czerwona Orientalna Prawica
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Bleach [Spisek]

Post autor: Keyhell »

Mi tam obojętnie, ale z czterema chyba byłoby lepiej. Jak coś to ja jestem gotowy wypasić jeszcze kartę na 10 kartek a4 jeśli zajdzie taka potrzeba, bo bardzo mi zależy na sesji bleach'a. Jaką mam narazie szansę na dostanie się?
Zablokowany