[warcraft-storytelling]Złodzieje

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
Enchoreus
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 24 stycznia 2008, 16:03
Numer GG: 0

[warcraft-storytelling]Złodzieje

Post autor: Enchoreus »

Mam zamiar stworzyć humorystyczny storytelling o podstawach "warcraftowych" po stronie hordy. Mam nadzieje, że ktoś się skusi, dla 5 graczy ewentualnie da się kogoś jeszcze zabrać. Jeżeli ktoś nie zna się tak perfekt na świecie warcraft'a a miałby ochotę zagrać niech napisze do mnie albo odwiedzi stronę http://www.thottbot.com Oto historia:

Od dawna ramie w ramie walczą w armiach hordy orki zazwyczaj brutalne i mało inteligentne, krwawe elfy honorowe i poważne, Taureny duchowe i spokojne no i trolle. Te ostatnie cechują się sprytem giętkością jak również strasznie nie poważnym zachowaniem
-Wracaj złodzieju!!! Straż!-krzyczał kupiec okradziony przez Volzan'a trolla z plemienia krwawych toporów-
Niebieski troll o krwawoczerwonych włosach zdążył odjechać na swoim czerwonym raptorze z poza targu w Crossroads.
-Podoba mi się sztylet, a ty co powiesz Dungi-powiedział troll do swojego małego futrzanego przyjaciela wystającego mu spoza skórzni-
-Nie mów na mnie Dungi-tylko Dunger-powiedziała mała magiczna wiewiórka
-Dobra Dungi czy mi się zdaje czy ktoś na nas czeka pod tamtym drzewem?-zapytał złodziej....

Więc tak o to przykład KP:
Imię:
Klasa:
Rasa:
Historia:
Upodobania:
Wyposażenie:
Wygląd:
Charakter:

Gra rozgrywać się będzie w realiach wow'a. Karty możecie robić do kiedy chcecie. A podczas rozgrywki będziemy używać zaklęć i umiejętności z wyżej wymienionej gry
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: [warcraft-storytelling]Złodzieje

Post autor: Keyhell »

Pisze się. A czy granie w WIII i przeczytanie wszystkich książek serii wystarczą?
Enchoreus
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 24 stycznia 2008, 16:03
Numer GG: 0

Re: [warcraft-storytelling]Złodzieje

Post autor: Enchoreus »

Hmmm teoretycznie tak ale, dobrze by było gdybyś zobaczył mapę kontynentów z wow'a bo raczej się przyda. A jak nie to po prostu podpowiem ci gdzie w jakim kierunku i/lub przez co idziemy.
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: [warcraft-storytelling]Złodzieje

Post autor: Keyhell »

Mogę zobaczyć :smile: . Chociaż w więkoszości wiem. Na wschód Azeroth, na zachód Kalimdor, na północ Northrend. Na północy Kalimdoru mieszkają nocne elfy, trochę niżej Thrall buduje cywilizacje a w Azeroth na północy jest Loradaeron, a niżej Azeroth właściwe i tam mieszkają elfy i krasnoludy. Mniej więcej dobrze?

Jutro wyślę kartę, a jak nie dam rady to pojutrze.
Enchoreus
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 24 stycznia 2008, 16:03
Numer GG: 0

Re: [warcraft-storytelling]Złodzieje

Post autor: Enchoreus »

Zamykam tą rekrutację i odwołuję sesję
Zablokowany