[WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
Vibe
Marynarz
Marynarz
Posty: 317
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 15:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Vibe »

Dobre pytanie, Serge. Minęły dwa dni odkąd Cię porąbali. Mimo dobrej opieki jesteś dość osłabiony. Lewa ręka Brocha jest jeszcze niezbyt sprawna. Rany na nodze i w boku nie powinny przeszkadzać póki jesteś na koniu. Jesteś więc w stanie walczyć choć nie reprezentujesz pełnej wartości bojowej.

Co do kondycji reszty:

Prawica Ravandila już jest w miarę sprawna, choć walka i używanie łuku z pewnością jej nie pomoże. Ninerl jest już w pełni zdrowa. Jak na razie tylko Konrad nie odniósł żadnych ran ale coś mi się wydaje że łaska Sigmara powoli wchodzi w debet ;)

Co do walki która się szykuje - zmieniamy trochę zasady. Jako że będziecie walczyć z goblinami, mając w dodatku przewagę zaskoczenia i konnej szarży, możecie opisywać w swoim pierwszym poście w czasie walki efekty swych działań ( tzn. tego jak ścinacie i tratujecie gobosy :)).

Pamiętajcie jednak że orki, mimo że niezorganizowane, całe życie poświęcają walce, ponadto są większe i wytrzymalsze od ludzi (z wyjątkiem Brocha ;)). Przeciętny człowiek nie ma z orkiem szans. Dla was będą równorzędnymi przeciwnikami. Cała siła w psychologii i zaskoczeniu.
My name is Słejzi... Patryk Słejzi <rotfl>
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Serge »

Ravandil pisze:Swoją drogą, skoro szykuje się kolejne starcie, to ciekawe czy kiedyś znowu wyjdziemy na prostą, znaczy wszyscy będą sprawni i zdrowi ;)
Znając Vibe'a i jego uwielbienie do maltretowania BG, to pewnie znowu nas porąbią, poturbują i wytarmoszą ;). Już nawet Konrad traci poparcie u Sigmara, straszne czasy nastały ;)
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Ravandil »

Może się czepiam, ale moja postać ma ranną LEWĄ rękę:
Ravandil wciąż oddychał ciężko, z rany nad prawym okiem płynęła krew, lewe ramię również krwawiło i bolało.
Jeśli chodzi o strzelanie z łuku, to nie robi to wielkiej różnicy, ale pozwala mi za to walczyć jako tako mieczem :D
Serge pisze:Już nawet Konrad traci poparcie u Sigmara, straszne czasy nastały ;)
To jest tak jak w cRPG - Konrad musi zabijać pomioty Chaosu, to wtedy rośnie mu wskaźnik "Sigmar's Favor Points" i może cieszyć się jego błogosławieństwem ;) Ale wierzę, że będzie dobrze :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
hyjek
Marynarz
Marynarz
Posty: 395
Rejestracja: poniedziałek, 3 lipca 2006, 15:16
Lokalizacja: Piździawy Zdrój
Kontakt:

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: hyjek »

Tak jakos post Ravadila mu przypomnial, ze...
Vibe! Straszne rzeczy sie dzieja! Od trzech miesiecy Konrad nie zabil nic czegokolwiek zwiazanego z chaosem! PRosze, daj cos, chocby jakiegos malego zwierzoczleczka, albo chociaz krolika Chaosu...
Miasto zbudowane z Drewna tworzy się w Lesie
Miasto zbudowane z Kamienia tworzy się w Górach
Miasto zbudowane z Marzeń tworzy się w Niebiosach
Vibe
Marynarz
Marynarz
Posty: 317
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 15:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Vibe »

hyjek pisze:Tak jakos post Ravadila mu przypomnial, ze...
Vibe! Straszne rzeczy sie dzieja! Od trzech miesiecy Konrad nie zabil nic czegokolwiek zwiazanego z chaosem! PRosze, daj cos, chocby jakiegos malego zwierzoczleczka, albo chociaz krolika Chaosu...
Spokojnie, hyjek - na wszystko przyjdzie czas - jeszcze będziesz mnie przklinał ;)

@ Ravandil - masz rację, twój elf ranny jest oczywiście w lewe ramię, małe przejęzyczenie z mojej strony ;)
My name is Słejzi... Patryk Słejzi <rotfl>
Turek
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: czwartek, 22 lutego 2007, 16:10
Numer GG: 9601340

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Turek »

Vibe- Potwierdzam gotowość do udziału w sesji.
Pozdrowienia od Gretunda z Forum Poltergeist.
Vibe
Marynarz
Marynarz
Posty: 317
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 15:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Vibe »

@ Turek: Dobra, wejdziesz do gry w następnym poście (Evandril się niestety wycofał - wakacje w Hiszpanii okazały się ważniejsze hehe :)).

@ drużyna: właśnie na coś takiego liczyłem - rozwałka goblinów z wyczuciem, bez przesadyzmu ;). Jest dobrze.
My name is Słejzi... Patryk Słejzi <rotfl>
Ninerl
Bombardier
Bombardier
Posty: 891
Rejestracja: środa, 3 stycznia 2007, 02:07
Numer GG: 6110498
Lokalizacja: Mineth-in-Giliath

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Ninerl »

To ja się dołączę do pochwalnych peanów na cześc naszego MG. I załużonych jak najbardziej. Wplatanie watków z historii postaci jak nabardziejmi się podoba- w końcu po to piszę jej wczesniejszy życiorys. Hmm, musze wreszcie przydzielić te punkty, bo ciągle zapominam ;)...
Witam nowego gracza :) - fajnie, że pojawił się jeden z długobrodych.
Hyjek, nie królika chaosu, ale chociaż pchłę :D. Wielką, przedwieczną mroczną gigantyczną pchłę :lol: .
Ja staram się grać zgodnie z charakterem postaci - a zauważyliście pewnie, że Ninerl zdarza się czasami tzw. "gatunkizm" :D. No, coż, takie są skutki wychowania :shock:
Jam jest Łaskawą Boginią, która daje Dar Radości sercom ludzkim; na Ziemi daję Wiedzę Wiecznego Ducha, a po śmierci daję pokój i wolność . Ani nie żądam ofiary, gdyż oto ja jestem Matką Życia, i Moja Miłość spływa na Ziemię.
Vibe
Marynarz
Marynarz
Posty: 317
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 15:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Vibe »

Dzięki za wszelkie spostrzeżenia odnośnie prowadzenia i stylu gry ;). Co do wątków z życiorysu Waszych postaci, to dla Ciebie Ninerl również coś przygotowałem (dla Ravandila też ;)). Wszystko wyjaśni się już niebawem.
My name is Słejzi... Patryk Słejzi <rotfl>
Ninerl
Bombardier
Bombardier
Posty: 891
Rejestracja: środa, 3 stycznia 2007, 02:07
Numer GG: 6110498
Lokalizacja: Mineth-in-Giliath

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Ninerl »

Super,super, super :D , nie mogę się doczekać. Ale jestem naprawdę zdziwiona, że moja bohaterka jest tylko ranna w prawy bok ;) Myslałam, ze bedzie gorzej, ale nie musi byc gorzej, o nie, nie musi...
Bardzo ją lubię , więc nie chcę, by zginęła za szybko :).
Jam jest Łaskawą Boginią, która daje Dar Radości sercom ludzkim; na Ziemi daję Wiedzę Wiecznego Ducha, a po śmierci daję pokój i wolność . Ani nie żądam ofiary, gdyż oto ja jestem Matką Życia, i Moja Miłość spływa na Ziemię.
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Serge »

hyjek - chciałeś zabić Elissę, a się okazuje, że to Julia ma większe powiązania z Chaosem niż nasza drużynowa "lekarka" :D. I co zrobimy? Może na początek lekkie tortury? Broch zna 115 wyszukanych sposobów na zdobywanie informacji, a Diego najwyraźniej takowych potrzebuje. Potem jakiś palik i ewentualnie podpalimy ją na środku wiochy ;).

A na poważnie, to mamy teraz naprawdę patową sytuację w sesji - niby to Chaotyczka, ale zabić jej nie możemy ze względu na Konrada. Zresztą, coś mi się zdaje, że sam hyjek zachodzi w głowę co robić (bo o tym, że Konrad nie ukatrupi własnej żony żem przekonany - od momentu jej odnalezienia ma klapki na oczach i nic innego nie widzi, a poza tym aż taki oddany Sigmarowi to chyba nie jest hehe ;)).

Jestem pod wrażeniem, Vibe - mistrzowska robota.
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
hyjek
Marynarz
Marynarz
Posty: 395
Rejestracja: poniedziałek, 3 lipca 2006, 15:16
Lokalizacja: Piździawy Zdrój
Kontakt:

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: hyjek »

Serge pisze:sam hyjek zachodzi w głowę co robić
Hyjek to niedługo nie bedzie sypial, nie bedzie jadl, pil i pracowal, bo caly czas bedzie myslal jaka rewelacje w nastepnym poscie wymysli Vibe i jak na nia zareagowac...
Ale fakt faktem - sytuacja, ktora nasz MG wykreowal - pierwsza klasa, jak z dobrej ksiazki...
Miasto zbudowane z Drewna tworzy się w Lesie
Miasto zbudowane z Kamienia tworzy się w Górach
Miasto zbudowane z Marzeń tworzy się w Niebiosach
Ninerl
Bombardier
Bombardier
Posty: 891
Rejestracja: środa, 3 stycznia 2007, 02:07
Numer GG: 6110498
Lokalizacja: Mineth-in-Giliath

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Ninerl »

I bardzo dobrze:)..... więcej takich. Nie może byc za cukierkowo:P..
Chociaż wątpię, by Ninerl zgodziła się na jakiekolwiek stosy, chyba że drew na obozowe ognisko :lol:
Jam jest Łaskawą Boginią, która daje Dar Radości sercom ludzkim; na Ziemi daję Wiedzę Wiecznego Ducha, a po śmierci daję pokój i wolność . Ani nie żądam ofiary, gdyż oto ja jestem Matką Życia, i Moja Miłość spływa na Ziemię.
EmDżej
Marynarz
Marynarz
Posty: 151
Rejestracja: sobota, 30 czerwca 2007, 17:29
Numer GG: 3121444

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: EmDżej »

Czołgiem.
Tak sobie czytam tą sesję i jestem pod wrażeniem. Niczym dobra książka :-)

Obecnie jestem w Finlandii na kontrakcie i jestem odcięty od mojej Krakowskiej drużyny, w związku z tym mam pytanie. Vibe, czy można się jeszcze wbić. Jeśli miałbyś miejsce wkrótce albo kiedykolwiek to weź mnie pod uwagę plz przy rozpatrywaniu wniosków :-) .

Kartę wysłałem na PW.
Nie jestem wariatem. Jestem... samolotem :-)
Vibe
Marynarz
Marynarz
Posty: 317
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 15:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Vibe »

Jasne że można dołączyć, EmDżej (niby pisze że rekrutacja zamknięta ale z chęcią powitam nowych graczy ;)). Kartę otrzymałem (ciekawa) i w najbliższym czasie wprowadzę Cię do gry.
My name is Słejzi... Patryk Słejzi <rotfl>
EmDżej
Marynarz
Marynarz
Posty: 151
Rejestracja: sobota, 30 czerwca 2007, 17:29
Numer GG: 3121444

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: EmDżej »

:D :D :D

Wreszcie jestem w grze. Mam nadzieję, że Broch nie zedrze ze mnie kasy jak z tych dwóch niziołków :-)
Nie jestem wariatem. Jestem... samolotem :-)
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Ravandil »

EmDżej pisze::D :D :D

Wreszcie jestem w grze. Mam nadzieję, że Broch nie zedrze ze mnie kasy jak z tych dwóch niziołków :-)
Miej lepiej nadzieję, żeby Konrad nie zrobił z Tobą tego samego, co z Julią - wypędzanie demona bywa bolesne, a podejrzany może być każdy... ;) Miej też nadzieję, że drużynowe elfy będą miały dobry humor, bo jedną elfią głowę mamy już w kolekcji (a właśnie, co z nią zrobiliśmy? :P)... BTW. Niedługo zrobi się nam takie "elfie lobby" w drużynie, może być ciekawie ^^
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Zablokowany