[WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Ravandil »

EmDżej pisze:
No, ale w każdym razie nie było tak źle, nie licząc że teraz i Galavandrel odebrał swoją porcję siniaków. "Mamy komplet..."
Hehe. Co prawda to prawda. Vibe chyba przypomniał sobie, że jest jeszcze jeden elf w drużynie, który ma wszytkie części ciała sprawne. Co się odwlecze, to nie uciecze :-)
No bo w końcu jesteśmy drużyną, prawda? :) Nie może być tak, że wszyscy poranieni a ktoś zdrowy. Co jak co, ale akurat baty są rzeczą, jaką najczęściej dostaje się po równo ;) A ja liczę na to, że moja postać będzie mogła się w końcu nacieszyć swoim łukiem... Można powiedzieć że jej lewa ręka jest nieco po przejściach :P Ale przynajmniej mogłem poćwiczyć umiejętność niedostawania po gębie w bijatykach :)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Vibe
Marynarz
Marynarz
Posty: 317
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 15:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Vibe »

Jak chyba sami zdążyliście zauważyć, mój post podzielony jest na dwa wątki - Broch i Galavandrel ciągną wątek medalionu, a Ravandil, Ninerl i Konrad wątek "nocny" (w tym czasie Broch i Gal już śpią) i przynajmniej każdy ma o czym pisać ;).
My name is Słejzi... Patryk Słejzi <rotfl>
Ninerl
Bombardier
Bombardier
Posty: 891
Rejestracja: środa, 3 stycznia 2007, 02:07
Numer GG: 6110498
Lokalizacja: Mineth-in-Giliath

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Ninerl »

Oj, Vibe, ale wybrałeś tekst dla tej tajemniczej damy.... akurat taki, który Ninerl najszybciej może doprowadzić do furii :D ... ze wszystkich pomysłow świata... gratulacje :lol: !
Jam jest Łaskawą Boginią, która daje Dar Radości sercom ludzkim; na Ziemi daję Wiedzę Wiecznego Ducha, a po śmierci daję pokój i wolność . Ani nie żądam ofiary, gdyż oto ja jestem Matką Życia, i Moja Miłość spływa na Ziemię.
EmDżej
Marynarz
Marynarz
Posty: 151
Rejestracja: sobota, 30 czerwca 2007, 17:29
Numer GG: 3121444

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: EmDżej »

Kurna Vibe. Respect Dude. Jak czytam te opisy, głównie tego co sie w tej chwili dzieje z Ninerl, Konradem i Ravandilem, to aż gęsiej skórki dostaję :-). Chce się grać.
Nie jestem wariatem. Jestem... samolotem :-)
Ninerl
Bombardier
Bombardier
Posty: 891
Rejestracja: środa, 3 stycznia 2007, 02:07
Numer GG: 6110498
Lokalizacja: Mineth-in-Giliath

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Ninerl »

Zgadzam się:) . Bogowie, zebym jeszcze takiego MG w realu znalazła... co jest chyba niemożliwe :?
Jam jest Łaskawą Boginią, która daje Dar Radości sercom ludzkim; na Ziemi daję Wiedzę Wiecznego Ducha, a po śmierci daję pokój i wolność . Ani nie żądam ofiary, gdyż oto ja jestem Matką Życia, i Moja Miłość spływa na Ziemię.
Vibe
Marynarz
Marynarz
Posty: 317
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 15:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Vibe »

Dzięki, dzięki - staram się by jak najrealniej oddać grozę nocy w karczmie i chyba mi się udaje :D. Kolejny post również będzie mocny (kończę właśnie pisać) i z pewnością zaskoczy Ravandila i hyjka ;).
My name is Słejzi... Patryk Słejzi <rotfl>
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Ravandil »

Vibe pisze:Dzięki, dzięki - staram się by jak najrealniej oddać grozę nocy w karczmie i chyba mi się udaje :D. Kolejny post również będzie mocny (kończę właśnie pisać) i z pewnością zaskoczy Ravandila i hyjka ;).
Mnie to powaliło :) Czego jak czego, ale przemiany w pokemonopodobnego stwora się nie spodziewałem ;) Jeśli chodzi o zwroty akcji to ta sesja jest naprawdę przednia :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
EmDżej
Marynarz
Marynarz
Posty: 151
Rejestracja: sobota, 30 czerwca 2007, 17:29
Numer GG: 3121444

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: EmDżej »

Jednak prościej byłoby go zabić
:-) Serge. Zabiło mnie to :-). A swoją drogą, pierwszy raz w historii sesji udało mi się skrobnąc posta przed tobą, ale to chyba zasługa tego, że mam dzisiaj dopiero na 19 do roboty i od rana z nudów czatuję tu i czekam na update.

Kibicujcie dzisiaj naszym. :D :D :D
Nie jestem wariatem. Jestem... samolotem :-)
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Serge »

EmDżej pisze:
:-) Serge. Zabiło mnie to :-). A swoją drogą, pierwszy raz w historii sesji udało mi się skrobnąc posta przed tobą, ale to chyba zasługa tego, że mam dzisiaj dopiero na 19 do roboty i od rana z nudów czatuję tu i czekam na update.

Kibicujcie dzisiaj naszym. :D :D :D
Znów byłbym pierwszy gdyby nie to, że w trakcie pisania posta byłem skutecznie rozpraszany przez pewną przedstawicielkę płci pięknej która krzątała się obok mnie i "przeszkadzała" ;) :P. Z tego co zauważyłem posty Vibe'a pojawiają się albo rano, albo po 16.00 więc łatwo można trafić na update.

Jeśli chodzi o samą sesję, nie mam złudzeń - jest to zdecydowanie najlepsza przygoda w realiach Warhammera w jaką grałem na forum. Jest tu wszystko - fuzja intrygi i akcji, "żywi" NPC-e, ciekawi przeciwnicy, no i przede wszystkim świetnie oddany KLIMAT Starego Świata. Odwalasz kawał świetnej roboty MG, ale przecież Ty to już wiesz ;).
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
EmDżej
Marynarz
Marynarz
Posty: 151
Rejestracja: sobota, 30 czerwca 2007, 17:29
Numer GG: 3121444

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: EmDżej »

A ja, strach pomyśleć :-) , ale gdybym nie wyjechał pięć miechów temu do pracy za granicę, pewnie nigdy bym nie wszedł na to forum. Ale jako, że mi strasznie brakowało RPG, postanowiłem znaleźć jakiś substytut. Tyle, że nie spodziewałem się, że ów "substytut" okaże się równie wciągający co "żywe" RPG. No i jest to moja pierwsza sesja w którą gram na tym forum, ale pochłonęła mnie bez reszty. Co dzień jak wracam z roboty to odpalam kompa i pierwsze co to do ulubionych i "zobacz swoje posty" :-) . Dzięki wam wszystkim za tak świetną grę.

Dobra. Wystarczy już tej wazeliny :-)
Nie jestem wariatem. Jestem... samolotem :-)
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Serge »

Ostatni post jest świetny, klimatyczny (przynajmniej dla mnie ;)) Vibe - coś mi się zdaje że po raz pierwszy od początku trwania przygody będziemy walczyć z przeciwnikiem w tak niesprzyjających warunkach (śnieg, a raczej ŚNIEG, wiatr i te sprawy).

A Ravandil miał "fajny" sen. Wychodzi na to, że Ninerl to prawdziwa diablica w łóżku hehe ;)
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Ninerl
Bombardier
Bombardier
Posty: 891
Rejestracja: środa, 3 stycznia 2007, 02:07
Numer GG: 6110498
Lokalizacja: Mineth-in-Giliath

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Ninerl »

Ech, Serge, to tylko jej blade plugawe odbicie. W końcu na jawie, jeszcze się do niego nie dobrała, nie :wink: ?... Biedny Ravandil :P ...chociaż z drugiej strony takie sny nie zdarzają się zbyt często :D ... i dlaczego zawsze mają je faceci, wg większości MG :? ? To mnie zawsze zastanawiało... :wink:
Jam jest Łaskawą Boginią, która daje Dar Radości sercom ludzkim; na Ziemi daję Wiedzę Wiecznego Ducha, a po śmierci daję pokój i wolność . Ani nie żądam ofiary, gdyż oto ja jestem Matką Życia, i Moja Miłość spływa na Ziemię.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Ravandil »

Ninerl pisze: Biedny Ravandil :P ...chociaż z drugiej strony takie sny nie zdarzają się zbyt często :D ... i dlaczego zawsze mają je faceci, wg większości MG :? ? To mnie zawsze zastanawiało... :wink:
Myślę, że jak ładnie poprosisz MG, to także Twoja postać będzie uraczona takim snem ;) Ale taki sen to pierwszy krok do paranoi - to zakrawa na wampiryzm seksualny, albo coś... I teraz weź się komuś z takiego snu zwierz ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
EmDżej
Marynarz
Marynarz
Posty: 151
Rejestracja: sobota, 30 czerwca 2007, 17:29
Numer GG: 3121444

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: EmDżej »

A ja mam nadzieję, że po otworzeniu tych drzwi, nie teleportnie mnie pod jakąś bramę chaosu :-).

No i że Gal nie narazi planu za bardzo tym swoim wyjściem. Ach ta elficka ciekawość.
Nie jestem wariatem. Jestem... samolotem :-)
hyjek
Marynarz
Marynarz
Posty: 395
Rejestracja: poniedziałek, 3 lipca 2006, 15:16
Lokalizacja: Piździawy Zdrój
Kontakt:

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: hyjek »

Ech...
Jesli Ninerl (jako postac) cos sie stanie, mam nadzieje ze Ninel (jako graczka) mi to wybaczy. Tak jak tego posta czytalem juz popoludniu, tak dopiero teraz na niego odpisalem, po przeszlo pol dnia rozmyslania jak ta sytuacje rozwiazac...
Po prostu... z gory przepraszam!
Miasto zbudowane z Drewna tworzy się w Lesie
Miasto zbudowane z Kamienia tworzy się w Górach
Miasto zbudowane z Marzeń tworzy się w Niebiosach
Ninerl
Bombardier
Bombardier
Posty: 891
Rejestracja: środa, 3 stycznia 2007, 02:07
Numer GG: 6110498
Lokalizacja: Mineth-in-Giliath

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Ninerl »

Za co ty przepraszasz, hyjek :wink: ... Bez przesady, troche luzu :) .. Myslę, że Ninerl (postać), jeśli przeżyje, to ci wybaczy :) ...
Jam jest Łaskawą Boginią, która daje Dar Radości sercom ludzkim; na Ziemi daję Wiedzę Wiecznego Ducha, a po śmierci daję pokój i wolność . Ani nie żądam ofiary, gdyż oto ja jestem Matką Życia, i Moja Miłość spływa na Ziemię.
Vibe
Marynarz
Marynarz
Posty: 317
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 15:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: [WFRP] Spisek w Bogenhafen - REKR. ZAMK.; KOMENTARZE -

Post autor: Vibe »

„NA KRAJ ŚWIATA” dobiega powoli końca.
Kończymy dość specyficzny rozdział, w którym wiele się działo w snach i głowach postaci, ale nie tylko. Końcówka okaże się dla Was mocno zaskakująca, wyjaśni też pewne sprawy.

Niebawem powstanie (dla tych co zechcą kontynuować podróż z Diegiem i jego świtą) nowy rozdział. Zresztą Wasze losy nie są z Molachijczykami nierozłącznie związane, chcę o tym przypomnieć. W nowym rozdziale czeka was więc więcej samodzielności, dobiegnie też końca motyw sesji drogi, zakończę też niektóre osobiste wątki.

Ze spraw organizacyjnych: w związku z tym że w październiku zaczynają mi się studia (dzienne) i że studiuję dość chory kierunek, na który muszę poświęcać od groma czasu, moje posty mogą pojawiać się dość nieregularnie i pewnie będą krótsze (co nie znaczy że stracą na jakości, zaznaczam).

Na dniach również rozdam PD-ki, oczywiście tym, którzy przeżyją potyczkę z Kevaronem i moją niespodzianką specjalną – na razie jednak nie zdradzę kim jest ów mężczyzna z którym bliskie spotkanie trzeciego stopnia będzie miał za moment Ravandil ;).

Dawno tego nie robiłem a muszę pochwalić Was, moich dzielnych graczy - Wasze posty świetnie się czyta, EmDżej świetnie wprowadził swoją postać w Waszą hermetyczną drużynę, co nie udało się np. Turkowi. Tworzycie naprawdę zgraną ekipę i oby tak dalej. Jedyne czego bym sobie życzył to więcej dialogów między postaciami (to takie moje zboczenie ;)).

Opinie i sugestie mile widziane.

Dziękuję wszystkim tym, którzy wytrwali i nadal trwać będą.
My name is Słejzi... Patryk Słejzi <rotfl>
Zablokowany