[Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Kawairashii »

Szlag, czyli jednak będę najstarszą studentką? Niech to, tego nie przewidziałam...
Dle ciekawskich, moja postać będzie mocno przypominać Power Girl (Kara Zor-L/Karen Starr) i White Queen (Emme Frost)
Sami rozumiecie że nie za bardzo widzę siebie jako rówieśniczkę na poziomie pozostałych rookie-x w instytucie (^__^')


Doh... no trudno, życzę wszystkim miłej gry (i sobie) :3
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Mekow »

Oki :)

To ja wysyłam kartę taką jaką mam ;)
Tylko poproszę o... - dalszą część pytania wysyłam razem z kartą ;) :D
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Samanta »

Zero pisze: Sesja ruszy jeszcze dzisiaj (koło 22), już mam pierwszego posta, czekam tylko na postać "nowego"...
Chyba jednak jeszcze nie ruszyła :) Mam nadzieje ze dzisiaj ruszy bo się doczekać nie mogę =)
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Ouzaru »

http://www.tawerna.rpg.pl/forum/viewtop ... =15&t=6000

Sesja ruszyła, zapraszam. Wybaczcie poślizg czasowy, nadal czekam na ostatnią kartę postaci... Wrr....
Obrazek
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Samanta »

Emmm =) A gdzie sie znajduje moja postać? Mam zacząć gdzie skończyłam historie?
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Brzoza »

Btw. Ja pierwszy raz biorę udział w waszych długopostowych sesjach. Więc niekoniecznie będe prezentować poziom(jakiegokolwiek bym do niego stosunku nie miał) taki jak Wy. Ale pewnie się wyrobię.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Serge »

Dobra już przeczytałam, widzę że Sandrock zajął się Ethereal i koniec z odpisem reszty grupy ^^; jak co to nawet nie wiem na co odpisać, więc czekam na kolejny upek. I w kij poszedł mój odpis (T^T) ale dobra już zostawię jak jest. Mam nadzieje że więcej już tak nie zrobicie.
Kawairashii, ale o co Ci chodzi w ogóle? Przecież MG napisał dokładnie, że możemy robić co chcemy w pierwszych postach. Więc skoro Sandrock zajął się Ethereal, to reszta może: pograć na konsoli / jechać na obiad na miasto / posłuchać muzyki / obejrzeć film / zmierzyć się z sobą w War Room'ie, czy cokolwiek innego. I skoro zero wyraził chęć przeprowadzenia ze mną dialogu, to znaczy, że Ethereal do czasu kolejnego (kolejnych?) upków zostaje z Sandrockiem :).
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Ouzaru »

Serge pisze: I skoro zero wyraził chęć przeprowadzenia ze mną dialogu, to znaczy, że Ethereal do czasu kolejnego (kolejnych?) upków zostaje z Sandrockiem :).
Tylko załóż koszulkę, nie chcemy mieć małych mutancików w Instytucie... ;)
Obrazek
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Serge »

zero pisze: Tylko załóż koszulkę, nie chcemy mieć małych mutancików w Instytucie... ;)
Jeśli Lisa ją zdejmie to z pewnością coś może być na rzeczy :mrgreen:
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Brzoza »

Btw, niby ja też jestem dłużej w instytucie, ale żadnej z Waszych postaci nie znam ;f może ktoś co nieco(conieco razem, czy osobno?) objaśnić?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Ouzaru »

Studentów jest wielu, więc jeśli macie problem, że się nie znacie, możecie sobie wymyślić kumpla czy koleżankę, który/a jest lub wyjechał/a. To swobodna sesja, improwizujcie, używajcie mocy, mistrzujcie i bawcie się.
Obrazek
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Kawairashii »

Serge - spodziewałam się sesji, gdzie są gracze i mg, a tutaj widzę jeden wielki bajzel.

Nie rozumiem sposobu odpisu, ponoć mieliśmy zająć się Ethereal, a z tego, co widzę wszyscy się rozeszli... czy coś mi umknęło?
Także ponoć każdy jest MG, czyli nie mam się spodziewać żądnego upka tak? W ostatniej tego typu sesji, 'Zamek' czy podobnie, by Ouzaru przestałam odpisywać po trzecim poście, bo gra straciła swój sens o ile jakiś miała.

Od dawna także nie widziałam takiego chodzenia na łatwiznę z opisem wyglądu postaci -fotka- i tyle. Spodziewałam się dostać od pozostałych, przynajmniej opis tego z kim będę mieć przyjemność rozmawiać/żyć/walczyć, a tu dostaje jakieś śmieszne obrazki. Już nie wiem, czy nazbyt stałam się wymagającą, czy wszyscy nagle postanowili zmienić konwencję odpisów w sesjach rpg.

Coś mi tu nie gra, jeśli chcecie zagrać w sesje to grajmy, bo jak na tą chwilę to ja tu widzę anarchię i zwyczajne marnowanie czasu... w takim razie wezwijcie mnie gdy fabuła do tego nakłoni.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Samanta »

Kawairashii pisze:Od dawna także nie widziałam takiego chodzenia na łatwiznę z opisem wyglądu postaci -fotka- i tyle. Spodziewałam się dostać od pozostałych, przynajmniej opis tego z kim będę mieć przyjemność rozmawiać/żyć/walczyć, a tu dostaje jakieś śmieszne obrazki.

Mam nadzieje ze nie tyczy sie to mnie. Ja dałam fotkę i OPIS POSTACI. Kawairashii... sesja się jeszcze nawet nie zaczęła a ty już marudzisz. Po za tym wydaje mi się ze upki będą normalne... Nie ze każdy jest MG tylko ze każdy ma większą swobodę niż inny grac w innej sesji dlatego ze:
a) uczestnicy to już dosyć doświadczeni gracze
b) to jest sesja Marvela gdzie gracz powinien mieć więcej swobody.
Kawairashii pisze:W ostatniej tego typu sesji, 'Zamek' czy podobnie, by Ouzaru przestałam odpisywać po trzecim poście
To, to już twój problem.
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Ouzaru »

Zanim zapomnę - post Brzozy rozbawił mnie do łez :D :lol:

Kawairashii, nie martw się, będą normalne upki. Póki co macie swobodę, żeby postacie się POZNAŁY tak samo jak gracze. To nie problem napisać, że ...
"Idziecie razem ulicą, znacie się od kilku lat i jesteście najlepszymi przyjaciółmi."
I co byś z czymś takim zrobiła? W pierwszym zamyśle miała grać tylko stara ekipa z poprzedniej sesji, może nie potrzebnie wysyłałaś mi inną postać, niż ta którą tam grałaś?
Z opieką nad Ethereal profesor zwrócił się do wszystkich, ale też i do Sandrocka, gdyż mam już numer Serge'a i wygodniej mi napisać dialog z kimś, na kim mogę polegać i wiem, jak tworzy posty. Jeśli to tak razi, to wybaczcie.

Teraz każdy ma czas, żeby przedstawić swoją postać. Post Epyona, Brzozy, czy początek postu Serge'a były świetne. Swoboda i odgrywanie bohatera, nawet jeśli to niewiele wnosi do sesji. Zarówno Epyon jak i Samanta skorzystali z tego, co pisali inni i się do tego dostosowali jak do upka MG. No i nie wspomnę o gołym tyłku w odpisie Brzozy :D Damn, lepiej skończę, żeby tak nie zachwalać...

Kiedy każdy odpisze, pójdzie normalny upek. A jak się poznacie i zgracie, zacznie się coś więcej dziać. To masz jak w banku :D

Póki co mogę stwierdzić - dobra robota, studenci :D (a jeśli komuś nie pasuje, to niech zadzwoni w sesji do rodziców i pojedzie na wakacje, czyli odejdzie z gry... to proste).
Obrazek
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Kawairashii »

Czyli jednak będą upki, i najwyraźniej dajesz nam tylko chwilową ulgę na poznanie się.
Dobra w takim razie zmienie swój odpis.

Najbardziej zbił mnie z tropu brak wyznaczenia miejsc dla graczy.
Jeśli nikomu to nie przeszkadza, zostanę rookie :3 Przynajmniej ominą nas sprzeczki, kto dowodzi w grupie.
Postać Robin stworzyłam prosząc MG o przyznanie mi miejsca dobrzez zaznajomionej w temacie mutantki.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Kawairashii »

Kto chce przeprowadzić ze mną dialog :3
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Epyon »

Ja ;3 5438992 ;)
Obrazek
Zablokowany