[Marvel] Nowe Nadzieje

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Re: [Elementy Universum Marvel] Bez Nazwy

Post autor: Nadir »

Mój kotowaty Michajil też się zgłosił i czeka na rozpatrzenie :)
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Edward
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: niedziela, 22 czerwca 2008, 20:45
Numer GG: 0

Re: [Elementy Universum Marvel] Bez Nazwy

Post autor: Edward »

No ja wysłałem kartę bodajże wczoraj czy kiedy tam, ale tu tylko zerkam i proponuję by nie [CENZURA] całych obrazków, bo potem się długo zjeżdża z góry na dół strony. Z góry dziękuję :).

A Ultimate i tak już się stało [CENZURA] prócz USM. Dzięki, Loeb. Dzięki, Kirkman i ten gościu co teraz pisze UXM. Dzięki, ludzie którzy piszą UFF od ~30 numeru. Teraz jeszcze czekamy na Loebtimatum i zobaczymy jaka [CENZURA] z tego wyjdzie. Wcale nie zaczynałem czytać UU z nadzieję na brak copółrocznych "wywracających świat do góry nogami" crossoverów z których i tak [CENZURA] potem wynikało. A poza tym to Secret Invasion i Wolverine są słabe. 'Nuff said.

No, w każdym razie mam nadzieje że będzie fajna sesja.

Niektórych forumowiczów takie przeklinanie bardzo razi. Punkt w regulaminie nie jest tak ot sobie, ale po to by go przestrzegać. Proszę zaprzestać tego procederu. Tym razem tylko cenzuruję tego posta i w gestii autora zostawiam zastąpienie bluzgów normalnym językiem. Następnym razem takiego posta skasuję - dop. WW
Zapomniałaś o wykreślenie "'Nuff said", bo w regulaminie jest coś że tylko w języku polskim - dop. Edward
Ostatnio zmieniony wtorek, 28 października 2008, 07:42 przez Edward, łącznie zmieniany 2 razy.
Stanley
Szczur Lądowy
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 24 października 2008, 18:55
Numer GG: 6188429

Re: [Elementy Universum Marvel] Bez Nazwy

Post autor: Stanley »

Mam trzy ciekawe, różnorodne karty. Najpierw wybiorę 3-4 bohaterów, a później dojdą następni, więc rekrutacja trwa w nieskończoność. Zaczniemy na dniach, godzinach, może nawet minutach. Nie am sensu tego przedłużać - historia jest taka, że nie wymaga startu w tym samym punkcie.
Darlar
Marynarz
Marynarz
Posty: 229
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2008, 12:37
Numer GG: 8299547
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Marvel] Nowe Nadzieje

Post autor: Darlar »

No ja wysłałem kartę bodajże wczoraj czy kiedy tam, ale tu tylko zerkam i proponuję by nie wpierdalać całych obrazków, bo potem się długo zjeżdża z góry na dół strony. Z góry dziękuję
A ja proponuję nie przeklinać bo wychodzi się na jebanego buraka. Też z góry dziękuję. Ewentualnie proponowałbym ci szybkie przesunięcie paska z prawej strony ekranu w dół, wtedy ten niesamowity problem zniknie.
A poza tym to Secret Invasion i Wolverine są słabe. 'Nuff said.
Mówisz o obrazkach? Czy o komiksach? Czy może też o postaci, która ma na koncie tysiące trupów?
Mam trzy ciekawe, różnorodne karty. Najpierw wybiorę 3-4 bohaterów, a później dojdą następni, więc rekrutacja trwa w nieskończoność. Zaczniemy na dniach, godzinach, może nawet minutach. Nie am sensu tego przedłużać - historia jest taka, że nie wymaga startu w tym samym punkcie.
Mógłbyś poczekać bo ja to chciałem napisać jutro xP
O o
/¯_____________________________________
| IMMA FIRIN' MAH LAZOR!!! BLAAAAAAAH!!!
\_¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Edward
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: niedziela, 22 czerwca 2008, 20:45
Numer GG: 0

Re: [Marvel] Nowe Nadzieje

Post autor: Edward »

A ja proponuję nie przeklinać bo wychodzi się na jebanego buraka. Też z góry dziękuję. Ewentualnie proponowałbym ci szybkie przesunięcie paska z prawej strony ekranu w dół, wtedy ten niesamowity problem zniknie.
Pieprzysz pan. Przekleństwa są naturalnym elementem języka i dopóki nie są używane w celu obrażenia jakiejś osoby nie widzę problemu z ich używaniem :). A paska po prawej nie będę przesuwał, bo wolę kółko, do tego lubię sobie zaznaczyć tekst który czytam, a takie jeżdżenie od prawa do lewej jest głupie :(.
Mówisz o obrazkach? Czy o komiksach? Czy może też o postaci, która ma na koncie tysiące trupów?
Jeśli chodzi o Secret Invasion to głównie o komiksach. Gdyby to działo się tak na boku to ok, ale oni mi wpychają tę srakę do Avengers - Initiative i Herculesa :(. Co do Wolverine'a - zarówno do komiksów (LOEEEEEEEEEB!)(przynajmniej tych nowszych, Wolverine vol. 1 czytało mi się dobrze), jak i postaci, a raczej tego czym się stała.
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: [Marvel] Nowe Nadzieje

Post autor: Perzyn »

Regulamin pisze:Na Forum TRPG zabrania się:

:arrow: Używania słów powszechnie uważanych za wulgarne - język polski jest wystarczająco piękny i bogaty, aby nie było potrzeby ich używania. Aby uzewnętrznić emocje służą emotikony.
To tak żeby uciąć dyskusję. Nie, nie wszczynamy teraz czy ten punkt jest słuszny czy nie. Dura lex, sed lex drodzy państwo.

Ja ze swojej strony polecam zapamiętać tego posta - nie jesteśmy świętoszkowatymi purystami ale to nie oznacza, że bluzganie na lewo i prawo będzie traktowane pobłażliwie. - dop. Phoven

PS> Darlar - tak trzymaj, zwróciłeś komuś uwagę, że klnie stosując w swojej wypowiedzi przekleństwo. Konsekwencja działań jest dobra :smile: .
Darlar
Marynarz
Marynarz
Posty: 229
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2008, 12:37
Numer GG: 8299547
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Marvel] Nowe Nadzieje

Post autor: Darlar »

PS> Darlar - tak trzymaj, zwróciłeś komuś uwagę, że klnie stosując w swojej wypowiedzi przekleństwo. Konsekwencja działań jest dobra .
Generalnie chodzi w tym o używanie form wypowiedzi charakterystycznych dla swojego rozmówcy w celu ułatwienia mu zrozumienia tego co się do niego mówi.
O o
/¯_____________________________________
| IMMA FIRIN' MAH LAZOR!!! BLAAAAAAAH!!!
\_¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Edward
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: niedziela, 22 czerwca 2008, 20:45
Numer GG: 0

Re: [Marvel] Nowe Nadzieje

Post autor: Edward »

Fakt, przeklinanie jest złe i jest oznaką prymitywizmu umysłowego. Nie to co wysyłanie postów nic nie wnoszących do tematu rozmowy. Człowieku, weź wyluzuj. Do tego, zrozumiałem pierwszy post Stanleya, w którym przekleństw nie było, ergo twoje rozumowanie jest błędne. Nie wiem w ogóle, po co drążę ten temat i sam wysyłam nic nie warte posty.

[Phoven - jedno przekleństwo to nie jest bluzganie na lewo i prawo. A bluzganie na lewo powinno się chwalić.]
Stanley
Szczur Lądowy
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 24 października 2008, 18:55
Numer GG: 6188429

Re: [Marvel] Nowe Nadzieje

Post autor: Stanley »

No to jaz zakończę to bezsensowną paplaninę i przypomnę, ze to, ze sesja się zaczęła, nie znaczy, ze nie przyjmuję kolejnych postaci. Potrzebuję jeszcze 3-4 osób, z czego 2-3 mam już zadeklarowane.
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: [Marvel] Nowe Nadzieje

Post autor: Mekow »

Moja karta będzie najpóźniej w środę rano.
A najwcześniej jutro koło południa.
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Horo
Pomywacz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela, 26 października 2008, 16:33
Numer GG: 0

Re: [Marvel] Nowe Nadzieje

Post autor: Horo »

Jeśli będzie to wam przydatne zajełam postać polityka(czki?).
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: [Marvel] Nowe Nadzieje

Post autor: Brzoza »

ja jeszcze karte napisze.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Darlar
Marynarz
Marynarz
Posty: 229
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2008, 12:37
Numer GG: 8299547
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Marvel] Nowe Nadzieje

Post autor: Darlar »

Nie wiem w ogóle, po co drążę ten temat i sam wysyłam nic nie warte posty.
To dziecinnie proste. Robisz to ponieważ jesteś idiotą. Kartę podeśle dziś. Zaraz napiszę.

Tym razem ostrzegam po raz ostatni - mamy już dość ludzi nie potrafiących pisać z odrobiną zwykłej kultury. Proszę nie kontynuować tego żenujacego spektaklu albo polecą posty i głowy na CL. Zwyczajnie - chillout. - dop. Phoven
O o
/¯_____________________________________
| IMMA FIRIN' MAH LAZOR!!! BLAAAAAAAH!!!
\_¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [Marvel] Nowe Nadzieje

Post autor: Nekonushi »

Mnie masz w zadeklarowanych? Bo cały czas piszę :P
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Ojciec Mróz
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2008, 12:31
Numer GG: 2363991
Lokalizacja: Skądinąd

Re: [Marvel] Nowe Nadzieje

Post autor: Ojciec Mróz »

eee ... można się jeszcze zgłosić?
DUB W NOSIE !

Sprawozdania z Drugich Międzynarodowych Warsztatów na Temat Nagich Myszy
Stanley
Szczur Lądowy
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 24 października 2008, 18:55
Numer GG: 6188429

Re: [Marvel] Nowe Nadzieje

Post autor: Stanley »

Oczywiście, ale teraz będzie trzeba poczekać kilak dni by wprowadzić postać do gry.
Ojciec Mróz
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2008, 12:31
Numer GG: 2363991
Lokalizacja: Skądinąd

Re: [Marvel] Nowe Nadzieje

Post autor: Ojciec Mróz »

geetez, karta leci
DUB W NOSIE !

Sprawozdania z Drugich Międzynarodowych Warsztatów na Temat Nagich Myszy
Zablokowany