[storytelling] Ostrze przeznaczenia! - rekrutacja zamknięta!

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [storytelling] Ostrze przeznaczenia!

Post autor: Samanta »

Zaczynamy sesje w Sobotę/Niedziele wiec jeśli ktoś chce dopisać karty to się spieszyć. W Sobotę popołudniu oświadczę kto się dostał do sesji :)
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Ojciec Mróz
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2008, 12:31
Numer GG: 2363991
Lokalizacja: Skądinąd

Re: [storytelling] Ostrze przeznaczenia!

Post autor: Ojciec Mróz »

kurde, zapomniałem że mnie nie ma cały przyszły tydzień ... gdybym przypadkiem się załapał na rekrutację to serdecznie proszę o chwilowe nie uśmiercanie mojej postaci

a gdybym się nie załapał to problem sam się rozwiąże :D
DUB W NOSIE !

Sprawozdania z Drugich Międzynarodowych Warsztatów na Temat Nagich Myszy
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [storytelling] Ostrze przeznaczenia!

Post autor: Samanta »

Sesja rusza w niedziele. Postaram się w ciągu dnia ale możliwe ze będę w stanie zrobić to dopiero w nocy (różnica czasowa. Ja mieszkam w NY =] )
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [storytelling] Ostrze przeznaczenia!

Post autor: Azrael »

Już wcześniej rozważałem przyłączenie się do tej sesji, lecz stwierdziłem, że mam za mało czasu... no, ale cóż na prośbę nie wypada odmówić.;) Najwyżej zginę jeśli się nie wyrobię z postami, a od czerwca i tak będę miał duuużo wolnego czasu.
Karta dziś, najpóźniej jutro.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [storytelling] Ostrze przeznaczenia!

Post autor: Azrael »

Nie wiem, jak to jest w twoim świecie z magami, więc KP może być do przeróbki...

Imię i Nazwisko: Arja zwana Dziką
Wiek: 16
Rasa: Człowiek... chyba
Płeć: Kobieta
Wygląd zewnętrzny: http://www.dignews.com/admin/screenshoo ... mmm_48.jpg - włosy prawie do ramion, zgrabniejsza i wyglądająca na nieco młodszą.
Charakter: Dziwny, zjednej strony zawsze jest opanowana i spokojna, z drugiej jest w 100% naturalna. Gdy jest czymś rozbawiona uśmiecha sie tylko półgębkiem, bo śmieje się bardzo rzadko. Jest amoralna, co nie znaczy antymoralna, gdyby była wychowana wśród pospulstwa pewnie zachowywała by się jak Milva... nie była. Lubi faune i flore, jednak bez przesady - nie aż tak jak inni druidzi.
Profesja: Druidka/Szamanka
Historia: Dokładnie 14 lat temu, ostatni z "Mędrców Lasu"* znalazł na ścieżce dziecko. Oczywiście historia wcześniejszych dwóch lat dziecka nie jest znana, a zresztą nie powinna Cię interesować, bo tak zawsze mawiał ostatni z mędrców. Ze względu na to, że wszystko czego nauczał "Mędrzec Lasu" było już całkowicie nieaktualne "pogańskie" czasy zakończyły się już dawno i nawet na wsiach nikt nie szanował życia w ten sposób co dawniej, postanowił przygarnąć dziecko. Z wykarmieniem dziecka nie miał żadnych problemów... co innego z edukacją. Jednocześnie nie chciał wpajać dziecku przestarzałych zasad, ale nie mógł również pozwolić dziecku na zdziczenie... postanowił nauczać Arję wszystkich jak najnowszych zaklęć. Dziwne? Otóż nie za bardzo, bo stare zaklęcia przeważnie nie nadawały się do niczego... jedno z ciekawszych zsyłało na ludzi błogosławieństwo które zapewniało dziecko po pierwszym stosunku, a inne również bardzo "potężne" zsyłało klątwę szybszego rośnięcia włosów.... jakoś dwukrotnie szybciej owłosienie po niej rosło.
Jak się okazało dziewczynka była wyjątkowo utalentowana i bardzo szybko nauczyła się takich zaklęć jak "Światło" czy "Rozpalenie Ognia", co zpowodowało wielkie zaniepokojenie jej opiekuna. Znał bardzo mało zaklęć, a i te nie mogły zapewnić dziecku bezpieczeństwa... postanowił przez brak perspektyw na następnego "Mędrca Lasu", lub spotkanie jakiegoś innego przekazać swą dębową laskę swej podopiecznej na jej 14 urodziny. Przez bardzo długo tłumaczył jej o tym, jak bardzo musi ją szanować, jak korzystać, sznować przyrodę, to tatmo i jeszcze dużo ble ble ble, aż w końcu zaczęła sie prawdziwa nauka.
Po pierwszę dzięki niej dziewczyna mogła kontrolować wiele naturalnych sił, a i wszystkie wcześniejsze zaklęcia za pomocą laski mogła wykonywać z dużo mniejszym wysiłkiem. Niestety akurat gdy zaczęła pojmować moc wspaniałego prezentu starzec umarł śmiercią naturalną.
Nadmienić należy, że umarł w dzień jej 16 urodzin, w dzień w którym dziewczyna miała po raz pierwszy udać się do karczmy poznać kogoś bliżej i już z nim zostać.... Czy starzec umarł naprawdę? Czy umyślnie zrobił to właśnie tego dnia? Jeśli tak jego plan się nie udał, bo Arji wcale nie ciekawili inni ludzie.
Bała się miast... lecz na jej nieszczęście to czego się bała ją przyciągało.
Raczej nie chciałem, aby moja postać chodziła do miast itp.itd, ale skoro MG ją wzywa ;)

Ekwipunek: Dziwny jednocześnie powykrzywiany i prosty kij, ma wiele magicznych właściwości*, a jedną z nich jest jego teoretyczna niezniszczalność, świecenie końcówki w ciemności, zmiennokształtność**. Ubranie, prowiant, torba noszona jak kołczan, troszke ziółek leczniczych(afrodyzjaki :D )
Miejsce pobytu: Cały czas w ruchu

* Te inne magiczne, to te które przydadzą się tobie, a Arja nawet o nich nie wie.
** Również w istoty żywe (jeśli to zaakceptujesz)

Przyznaj się, że to nie moje posty są takie dobre, a poprostu brakowało Ci maga. ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 19 maja 2008, 15:51 przez Azrael, łącznie zmieniany 1 raz.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [storytelling] Ostrze przeznaczenia!

Post autor: Samanta »

Oczywiście ze zostajesz przyjęty. Chyba bym cię nie prosiła o to żebyś z nami grał jak bym miała cię teraz nie przyjąć. Po za tym jak by mi brakowało maga to mogłam poprosić paru z moich znajomych którzy bawią się w tych samych rejonach co ja. Poprosiłam cię bo podobają mi się twoje posty! wysoki poziom i kropka. Tak wiec ciesze się ze dołączysz do nas. Za chwilkę powiem kto się dostał i za 2 godziny rusza sesja. (wiem w Polsce to święta noc ale co tam ;] )
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [storytelling] Ostrze przeznaczenia!

Post autor: Samanta »

Osoby, które dostały się do sesji:

Gabriel-The-Cloud - Arienus de Muero

Ojciec Mróz - Crokus Younghand -Dołączysz do nas za tydzień! Napisz do mnie jak będziesz w stanie już pisać :)

Errer_Avares - Heian Verisso

Grim - Catherine Elric

Deep - Jaskier - przymknę oko na niedokończoną kartę!

Azrael - Arja zwana Dziką

Denis, sorry ale nie mam jak teraz wsadzić tu twojej postaci. Fajna karta i chętnie włączyłabym cie do sesji w trakcie... Za jakiś czas.. oczywiście jeśli będziesz ciągle zainteresowany ;) Będziemy w kontakcie.


Sesja ruszyła a wiec ruszać tyłki i odpisywać!!!


viewtopic.php?f=15&t=5174

Raz raz!
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [storytelling] Ostrze przeznaczenia! - rekrutacja zamknięta!

Post autor: Azrael »

Nie, żebym się czepiał sesji, ale nie uważacie, że to dziwne? Królowa wybrała najlepszych, a nie ma ani jednego Paladyna, rycerza, czy arcymaga. :mrgreen:

Dodałem do karty, zostały mi jeszcze tylko czary, lecz zawsze mam problem z ich wyważeniem...
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Gabriel-The-Cloud
Marynarz
Marynarz
Posty: 348
Rejestracja: niedziela, 5 sierpnia 2007, 21:29
Numer GG: 5181070
Lokalizacja: Gliwice/Ciemnogród

Re: [storytelling] Ostrze przeznaczenia! - rekrutacja zamknięta!

Post autor: Gabriel-The-Cloud »

Królowa ma wizję i wie, że się nadamy po prostu - taki głos z niebios ;) A tak na marginesie - Arienus to wcale nie jest byle co - swoją wartość ma ;)
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [storytelling] Ostrze przeznaczenia! - rekrutacja zamknięta!

Post autor: Samanta »

Dokładnie. Nigdzie nie napisałam "najlepszych" tylko ze wybrańców bogów. Przypominam ze nasz królowa uznana jest "świętą" :)
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Ojciec Mróz
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2008, 12:31
Numer GG: 2363991
Lokalizacja: Skądinąd

Re: [storytelling] Ostrze przeznaczenia! - rekrutacja zamknięta!

Post autor: Ojciec Mróz »

eee ... ta gra się jeszcze w ogóle toczy?
DUB W NOSIE !

Sprawozdania z Drugich Międzynarodowych Warsztatów na Temat Nagich Myszy
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: [storytelling] Ostrze przeznaczenia! - rekrutacja zamknięta!

Post autor: Grim »

Mrozek, miej szacunek dla spóźnialskich MG! Ja sam taki jestem i doskonale rozumiem Samantę :P. A tak w ogóle to nie koniecznie jej wina. Jak niektórzy gracze praktycznie nie odpisują, to do nich miej pretensje.
For Honor & BIG Money!
Ojciec Mróz
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2008, 12:31
Numer GG: 2363991
Lokalizacja: Skądinąd

Re: [storytelling] Ostrze przeznaczenia! - rekrutacja zamknięta!

Post autor: Ojciec Mróz »

przeca ja nie mam pretensji, pytam się tylko czy gra się toczy :D
DUB W NOSIE !

Sprawozdania z Drugich Międzynarodowych Warsztatów na Temat Nagich Myszy
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [storytelling] Ostrze przeznaczenia! - rekrutacja zamknięta!

Post autor: Samanta »

Za 2,3 godziny bedzie notka :) Spokojnie czekalam na naszego Azraela ale chyba sobie olal nas gracz :)
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Ojciec Mróz
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2008, 12:31
Numer GG: 2363991
Lokalizacja: Skądinąd

Re: [storytelling] Ostrze przeznaczenia! - rekrutacja zamknięta!

Post autor: Ojciec Mróz »

chyba się komuś zegarek lekko późni ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
DUB W NOSIE !

Sprawozdania z Drugich Międzynarodowych Warsztatów na Temat Nagich Myszy
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [storytelling] Ostrze przeznaczenia! - rekrutacja zamknięta!

Post autor: Azrael »

Prawo nie działa wstecz, ale pisałem w "Nieobecnościach" iż jestem niedysponowany. zamierzam normalnie odpisywać. (choć biorąc pod uwagę to co robi moja postać na tronie nie można tego nazwać " normalnym"... chyba troszkę za bardzo mnie poniosło, ale cóż ; P)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [storytelling] Ostrze przeznaczenia! - rekrutacja zamknięta!

Post autor: Samanta »

Dobrze moi drodzy. Wakacje sie kończą (=[) Ja wróciłam z urlopu i mam dostęp do neta. Macie czas i ochotę aby wznowić sesje?
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Zablokowany