[system autorski sejmpolski]Krwawa twierdza

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
Faro Ferner
Szczur Lądowy
Posty: 16
Rejestracja: czwartek, 12 czerwca 2008, 16:43
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

[system autorski sejmpolski]Krwawa twierdza

Post autor: Faro Ferner »

Krótko o systemie:
Jest to system autorski przygotowany do pbf-a ,lecz wykorzystany przeze mnie także w realu. Jest to łatwy system opierający się opisie oraz patrzeniu nas statystyki. Gra dzieje się w Rzeczpospolitej szlacheckiej.

Trochę o sesji
"18.09.1608"
Kolejny ostrzał, mój brat mówi że Król uciekł z kraju. Ja w to nie wierze byłem w czasie elekcji i widziałem że taki nie jest... raczej. Wyznaczyli mi wartę nocną. Wtedy jest najgorzej muszę przejść z górnego piętra do murów. I do tego wtedy kozacy coraz częściej ostrzeliwują. Oooo armaty przestały grzmieć
26.09.1608
nie pisałem od kilku dni. Podobno Hrabia Krayewski ma nam pomóc i przyprowadzić jakieś 1200 rusznic i trochę rajtarów. A Baron Lewian 2 chorągwie husarii. Ostatnio zginęło 100 ludzi podczas ostrzału. Podobno kończy im się amunicja ,bo używają kartaczy...ale one niosą więcej śmierci.
29.09.1608
Dziś widziałem samego Jan Krwawego Topora...ma bardzo dużo blizn i wielką szramę...Mówił coś o nadziej ale ja jej nie mam...
30.09.1608
Nie...nie,nie,nie na rany Chrystusa nie!!! mój brat padł w czasie szarży na kozaków...mówiłem mu to moja wina...NIEEEEEE!
02.10.1608
Jan Krwawy Topór zawołał mnie do siedziby. Mówił że z kilkoma śmiałkami mam pójść do jakiegoś tajnego tunelu i dostać się na tyły wroga i wysadzić stary magazyn z prochem...to podobno 1000 beczułek prochu!!! Jezu to będzie wybuch. Zrobię to aby pomścić brata...


W sesji może wsiąść udział jakieś 6 osób. O to krótki schemat jak stworzyć postać:
Pan Brat ma 310pkt na dane cechy

* Krzepa

* Łeb

* Szybkość

* Zręczność

* Inteligencjia

* Zmysły

* Mądrość

* Percepcjia

maksymalna wartość 160
minimalna wartość 10

A także
50pkt na te umiejętności

* kowalstwo

* artyleria

* geometria

* szabla

* rapier

* muszkiet

* włócznia

* łuk

* pistolet

* granaty

* j. polski

* j. tatarski

* j. ruski

* j. francuski

* j. szwedzki

* j. angielski

* ordynek

* handel

* retoryka

* jazda konna

* ogłada dworska

* pancerz

* czytanie i pisanie

* celność

* łowiectwo

maksymalna wartość 35

zapraszam do skorzystania z generatora postaci na stronie gry:
http://www.sejmpolski.pun.pl
Obrazek

Obrazek
Zablokowany