[CP 2020] Trochę Inna Sesja - Rekrutacja zakończona sukcesem

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

[CP 2020] Trochę Inna Sesja - Rekrutacja zakończona sukcesem

Post autor: BlindKitty »

Dlaczego Trochę Inna?
Już wyjaśniam. Zauważyłem że ciekawe opowiadania można tworzyć, pisząc szkieletową fabułę, a następnie wrzucając w taką fabułę graczy. Oni wprowadzają pierwiastek nieprzewidywalności, który jest w ten sposób o wiele łatwiejszy do osiągnięcia niż gdy autor jest samotnikiem.

W związku z tym poszukuję 2-3 osób, zdolnych do odpisywania w miarę często, przez nieszczególnie długi okres czasu, który rozpocznie się jak skompletuję zespół. Sesja - opowiadanie będzie działa się w jakimś dużym mieście, ogarniętym zamieszkami. Tło zamieszek i ich dokładny przebieg na razie muszą pozostać tajemnicą.

Nie chcę od was kart postaci, bowiem będą one tworzone wraz ze mną przez graczy przy pomocy AQQ/GG/Jabbera/whatever, w znacznej mierze losowo, przy pomocy mechanizmów zaproponowanych przez twórców CP2020 w podręczniku. Wiem jednak że potrzebuję postaci, które są niezłe w walce i bardzo charakterystyczne. Chciałbym żeby opowiadanie oddawało ducha najbardziej ześwirowanej wersji Cyberpunka. Żeby żyło się według czterech zasad, wymienionych w moim podpisie. Ostro i bezpardonowo. I z wyrazistymi postaciami. Zielone, świecące irokezy, skóry, lustrzanki, kolczyki w każdym miejscu ciała i inne takie...

Rozumiecie mnie, cyberpunki, prawda? Wiem że rozumiecie.

No to teraz - kto chętny? :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 września 2008, 16:56 przez BlindKitty, łącznie zmieniany 1 raz.
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: [CP 2020] Trochę Inna Sesja

Post autor: Phoven »

Jeśli taki korp jak ja bedzie się jeszcze nadawał to bardzo chetnie - tylko gdybyś tak doprecyzował o jak "nieszczególnie długi okres czasu" chodzi. ;)
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: [CP 2020] Trochę Inna Sesja

Post autor: Perzyn »

You have my DesertEagle!

Tą oto parafrazą słów Aragorna ogłaszam iż chętnym jestem do wzięcia czynnego udziału w tym przedsięwzięciu.
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: [CP 2020] Trochę Inna Sesja

Post autor: BlindKitty »

Dobra, jeszcze parę zdań których nie napisałem wcześniej (bo byłem już cokolwiek zmęczonym jak ten wstęp pisałem i co nieco mi umknęło).

Fabuła z grubsza przedstawia się tak, że któryś z graczy otrzymał zlecenie na sprzątnięcie pewnego fixera, i teraz pośród zamieszek trzeba go znaleźć i wkomponować w najbliższą ścianę. Wystarczy jeden solo w ekipie, i nikt mu przecież nie zabrania mieć kumpla korpa, który chciał tylko odwiedzić miasto razem z nim a wplątał się w całą tę zadymę ;]

Po drugie, chciałbym żeby spory kawałek sesji toczył się przez GG/Jabbera/AQQ - mianowicie strzelaniny i ogólnie walki, żeby nie grać ich na forum tygodniami, a jednocześnie żeby gracze mieli na nie jak największy wpływ.

Poza tym pozostawię graczom pewną swobodę światotworzenia, aczkolwiek nie jakąś wyjątkowo dużą, to nie będę się gniewał jak nagle gracz znajdzie pustą butelkę po winie w hotelowym pokoju, żeby mieć czym komuś przygrzmocić.

A nieszczególnie długi okres czasu to zapewne cztery do ośmiu tygodni, chyba że się ze...psuje. Ach, ale ja za tydzień wybywam na dwa tygodnie, więc okres czasu który nas interesuje albo zacznie się teraz i będzie miał przerwę, albo zacznie się po moim powrocie.

To jak Phoven? Wchodzisz? :P
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Ojciec Mróz
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2008, 12:31
Numer GG: 2363991
Lokalizacja: Skądinąd

Re: [CP 2020] Trochę Inna Sesja

Post autor: Ojciec Mróz »

ja kce!

jeśli się da :D
DUB W NOSIE !

Sprawozdania z Drugich Międzynarodowych Warsztatów na Temat Nagich Myszy
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: [CP 2020] Trochę Inna Sesja

Post autor: Phoven »

Z tym korpem to było tak mało serio. :D

No i jasne, ze wchodzę - styl sesji idealnie dopasowuje sie w moje gusta, więc jak móglbym odmowic. ;]

Wieczorem (chyba, ze kiedy indziej wolisz ;P) do Ciebie zagadam to walne koncept postaci i sie polosuje te wszystkie dziwactwa. ^^"
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [CP 2020] Trochę Inna Sesja

Post autor: Nekonushi »

Ja bym się pisał na sesję w takim stylu, ale:
a) Nigdy nie grałem w żadnego CyberPunka, więc mogę nie ogarnąć świata/klimatu
b) Syn Dziadka Mroza mnie ubiegł :P
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: [CP 2020] Trochę Inna Sesja

Post autor: BlindKitty »

Więc komunikuję co następuje:
a) Sesja zacznie się jak dostanę karty od Phovena i Perzyna (już oni wiedzą).
b) Akurat te dwie postacie tworzą pełen komplet tego co jest mi do fabuły potrzebne, więc reszcie zgłoszonych na razie muszę podziękować.
c) Nie martwcie się - jak skończę tę sesję, to prawie na pewno (chyba że mnie studia zmogą) założę kolejną w tym stylu, ale chyba w nieco innym uniwersum.
d) Każdemu kto chce załapać klimat polecam Blade Runnera, wszystkie książki Dicka oraz Sędziego Dredda (tak, tak :P). To specjalnie dla Nekonushiego ;)

Dzięki wszystkim za udział w rekrutacji - ci co się nie dostali dostaną ode mnie fory przy następnej takiej okazji =] Więc: do zobaczenia w tym samym dziale za kilka tygodni :)
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Zablokowany