[Warhammer 2.0] Ścieżki Przeklętych - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE-

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

[Warhammer 2.0] Ścieżki Przeklętych - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE-

Post autor: Serge »

Obrazek "Być może Archaon został pokonany, ale w Drakwaldzie wciąż grasują potwory. Biada podróżnemu, który zapuści się w głąb lasu."
- Uli, fanatyk.


Witam!

Postanowiłem poprowadzić na forum kampanię „Ścieżki Przeklętych” (na którą składają się trzy przygody: 'Popioły Middenheim', 'Wieże Altdorfu', 'Kuźnie Nuln' i prolog 'Przez Ostępy Drakwaldu'). Jeśli ktoś zna którykolwiek z tych scenariuszy, oczywistym jest, by nie zapisywał się w temacie, by nie psuć zabawy sobie, a przede wszystkim innym.

Tworzycie bohaterów na pierwszej karierze, a jeśli chodzi o profesje, to dowolne, choć charakter przygody jest taki, że przydałby się ktoś walczący i ktoś czarujący. Nie jest to jednak wymóg, a jedynie moja sugestia którą wcale nie musicie się kierować. Ekwipunek dobieracie wedle własnego uznania, choć bez przegięć (jako że pierwsza profesja – nie dopuszczam magicznych przedmiotów). Co do ras, tylko te z podręcznika, plus ew. gnomy jeśli ktoś się zdecyduje.

Sesja będzie storytellingowa, z mechaniką stosowaną w najważniejszych momentach. Będzie trochę główkowania, trochę walki – ogólnie każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jednak jesteś graczem, który wszystkie problemy rozwiązuje przy pomocy miecza, możesz odpuścić sobie tę sesję.

Jeśli chodzi o szybkość postowania, to myślę, że jeden, ew. dwa posty na tydzień wystarczą – nigdzie nam się nie spieszy, a przez to odpisy mogą zyskać tylko na jakości. Nie ukrywam, że do kilku graczy, z którymi gram na co dzień w innych Młotkowych przygodach na forum wysłałem zaproszenia, choć oczywiście czekam również na nowe zgłoszenia – jeśli tylko chcesz zagrać w dobrą Młotkową kampanię, to nie zastanawiaj się, tylko wpisuj do tematu i przysyłaj kartę – jeśli będzie dobra, powitam Cię w grze ;).

SCHEMAT KARTY


AVATAR przedstawiający postać (bardzo mile widziany ;))

Imię:
Profesja:
Wiek:
Wzrost :
Waga:
Wygląd:
Zachowanie:
Rodzina:
Znak gwiezdny:
Bóstwo:

Cechy główne:


WW
US
K
Odp
Zr
Int
SW
Ogd

Cechy drugorzędne:


A
Żyw
S
Wyt
Sz
Mag
Po
PP

Umiejętności:
Zdolności:
Czary:
(jeśli dotyczy)
Ekwipunek: (do wyboru wg własnego uznania, bez przegięć i magicznych przedmiotów)
Broń:
Zbroja:
Punkty zbroi:

Historia: (nie musi być na trylion stron, ważne by mnie zaciekawiła – oczywiście jedno czy dwu linijkowych nawet czytać nie będę)

Deadline rekrutacji to 28.06.2008, macie więc tydzień na napisanie trzymającej poziom karty – w przyszłą sobotę podam oficjalny skład drużyny. Wszelkie pytania w temacie, karty na PW. Miłego pisania!

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony piątek, 27 czerwca 2008, 14:05 przez Serge, łącznie zmieniany 3 razy.
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Ouzaru

Re: [Warhammer 2.0] Ścieżki Przeklętych

Post autor: Ouzaru »

Możesz na mnie liczyć - a w każdym razie postaram się.
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: [Warhammer 2.0] Ścieżki Przeklętych

Post autor: BlindKitty »

Pewien krasnoludzki goniec zaginionego klanu zgłasza się... Z nadzieją, że się dostanie ;) Znam wprawdzie prolog, ale to chyba tak strasznie nie przeszkadza? Szczególnie że i tak nie wszystko pamiętam, a nawet to czego pamiętam nie będę wykorzystywał. Najwyżej będę na samym początku nieco pasywny ;)
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [Warhammer 2.0] Ścieżki Przeklętych

Post autor: Serge »

BlindKitty pisze:Znam wprawdzie prolog, ale to chyba tak strasznie nie przeszkadza? Szczególnie że i tak nie wszystko pamiętam, a nawet to czego pamiętam nie będę wykorzystywał. Najwyżej będę na samym początku nieco pasywny ;)
Jasne, że nie przeszkadza, Blind, zwłaszcza że 'Przez Ostępy...' to właściwie przedsmak tego, co będzie miało miejsce później :D. Czekam z niecierpliwością na Twoją kartę. Wygląda na to, że drużyna będzie pierwszej jakości ;).
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Esmeralda
Majtek
Majtek
Posty: 106
Rejestracja: piątek, 8 września 2006, 10:06
Numer GG: 0
Lokalizacja: Arcana Hereticae

Re: [Warhammer 2.0] Ścieżki Przeklętych

Post autor: Esmeralda »

Nie grałam w żadną z tych przygód, więc się piszę, licząc na pozytywne rozpatrzenie mojej karty, którą otrzymasz na dniach. Zastanowię się jeszcze kim zagram... co byś powiedział na dziwkę? 8)

Aha, i przepraszam Serge (Ty wiesz już za co;)) - karta rzeczywiście do mnie dotarła. Mam nadzieję, że wybaczysz.
"Wymagajcie od siebie więcej, nawet jeśli inni nie wymagają". Jan Paweł II

Obrazek
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [Warhammer 2.0] Ścieżki Przeklętych

Post autor: Serge »

Najstarszy zawód świata będzie piastowany w tej sesji przez Ouzaru, więc podeślij mi jakąś inną bohaterkę/bohatera. A przeprosiny przyjmuję, miło że potrafisz przyznać się w końcu do błędu ;).

Na razie otrzymałem karty Ouzaru (człowiek, rzeczona dziwka), Ninerl (elfka, wojowniczka cienia) i Ravandila (człowiek, łowca). Czekam na pozostałe karty! :D
Ostatnio zmieniony niedziela, 22 czerwca 2008, 20:41 przez Serge, łącznie zmieniany 1 raz.
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: [Warhammer 2.0] Ścieżki Przeklętych

Post autor: Grim »

Uczeń Czarodzieja z aspiracjami na Mistrza Magii w domenie Cienia zgłasza się.:) Długoterminowe sesje najbardziej mi pasują :P. "przez Ostępy..." wprawdzie znam, ale nie grałem w ten scenariusz. Deklaruje, że nie będę innym psuł zabawy, więc jeśli to dla ciebie nie problem Serge to z chęcią wezmę udział.
For Honor & BIG Money!
Esmeralda
Majtek
Majtek
Posty: 106
Rejestracja: piątek, 8 września 2006, 10:06
Numer GG: 0
Lokalizacja: Arcana Hereticae

Re: [Warhammer 2.0] Ścieżki Przeklętych

Post autor: Esmeralda »

Łoooł, Ouzaru, Ninerl, Ravandil – widzę, że sama śmietanka zamierza zagrać w tej sesji. Tym lepiej, bo z chęcią do nich dołączę :P Skoro w drużynie jest już dziwka, to pewnie spodziewaj się jakiejś złodziejki, szlachcianki lub jeszcze kogoś innego ;). Karta na dniach.
"Wymagajcie od siebie więcej, nawet jeśli inni nie wymagają". Jan Paweł II

Obrazek
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [Warhammer 2.0] Ścieżki Przeklętych

Post autor: Serge »

Grim pisze:Uczeń Czarodzieja z aspiracjami na Mistrza Magii w domenie Cienia zgłasza się.:) Długoterminowe sesje najbardziej mi pasują :P. "przez Ostępy..." wprawdzie znam, ale nie grałem w ten scenariusz. Deklaruje, że nie będę innym psuł zabawy, więc jeśli to dla ciebie nie problem Serge to z chęcią wezmę udział.
Spoko, podeślij kartę, Grim – jeśli będzie na solidnym poziomie, to powitam Cię w grze. W końcu magów nigdy dość w drużynie ;)
Esmeralda pisze:Łoooł, Ouzaru, Ninerl, Ravandil – widzę, że sama śmietanka zamierza zagrać w tej sesji. Tym lepiej, bo z chęcią do nich dołączę :P Skoro w drużynie jest już dziwka, to pewnie spodziewaj się jakiejś złodziejki, szlachcianki lub jeszcze kogoś innego ;). Karta na dniach.
Zaczyna być ciekawie i widzę, że będę miał z czego wybierać. I bardzo dobrze, bo kampania jest naprawdę interesująca i z każdą kolejną chwilą nabiera rumieńców. Więc nie ociągać się, tylko pisać karty. Czekam do soboty, pokażcie na co Was stać :P
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Wilczy Głód
Mat
Mat
Posty: 416
Rejestracja: czwartek, 13 lipca 2006, 13:03
Numer GG: 818926
Lokalizacja: Katowice

Re: [Warhammer 2.0] Ścieżki Przeklętych

Post autor: Wilczy Głód »

No, skoro zbiera się takie towarzystwo... :) A i w ciekawej kampanii byłoby szkoda nie wziąć udziału. Mam już pomysł na postać, tak więc karta jest w drodze.
Co jest gorsze? Niewiedza, czy obojętnośc?
Nie wiem... nie obchodzi mnie to.

"Najchętniej zaraz oddałbym się diabłu gdybym, do krocset, sam diabłem nie był!"
Loczek
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 05:53
Numer GG: 5433003

Re: [Warhammer 2.0] Ścieżki Przeklętych

Post autor: Loczek »

i ja się z chęcią dołączę... w pw napiszę coś więcej o sobie:P bo jestem tu nowy...
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [Warhammer 2.0] Ścieżki Przeklętych

Post autor: Serge »

Otrzymałem już karty, których poziom mnie satysfakcjonuje, więc zamykam rekrutację dzień wcześniej. Karty Esmeraldy i Loczka były na podobnym poziomie, ale z racji tego, że Esmi gra już u mnie w 'Objawach Zła', postanowiłem dać szansę 'młodszemu' tawerniakowi. Do gry dostali się:

- Ouzaru
- Ninerl
- Ravandil
- Wilczy Głód
- Loczek


Rozpoczniemy prawdopodobnie po południu. Do napisania w 'sesjach' :).
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Esmeralda
Majtek
Majtek
Posty: 106
Rejestracja: piątek, 8 września 2006, 10:06
Numer GG: 0
Lokalizacja: Arcana Hereticae

Re: [Warhammer 2.0] Ścieżki Przeklętych - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE-

Post autor: Esmeralda »

No cóż, może następnym razem się uda, a może wejdę do gry gdy któremuś z Graczy już się znudzą 'Ścieżki...' ? ;).

Co do 'Objawów Zła' to dziś powinien pojawić się mój post, Serge.

Życzę wszystkim dobrej zabawy! :D
"Wymagajcie od siebie więcej, nawet jeśli inni nie wymagają". Jan Paweł II

Obrazek
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: [Warhammer 2.0] Ścieżki Przeklętych - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE-

Post autor: Grim »

W mordę. A dzisiaj chciałem wysłać. No trudno. Miłej zabawy życzę.
For Honor & BIG Money!
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [Warhammer 2.0] Ścieżki Przeklętych - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE-

Post autor: Serge »

Jeśli Loczek do jutra nie odpisze, na jego miejsce wchodzi Esmeralda. Rozumiem, że można nie mieć czasu, ale nie przy pierwszym poście do przygody, zwłaszcza gdy się zapewniało, że chce się grać. Rzekłem.
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Isengrim Faoiltiarna
Bombardier
Bombardier
Posty: 692
Rejestracja: niedziela, 11 grudnia 2005, 17:49
Numer GG: 2832544
Lokalizacja: The dead zone

Re: [Warhammer 2.0] Ścieżki Przeklętych

Post autor: Isengrim Faoiltiarna »

Esmeralda pisze:Aha, i przepraszam Serge (Ty wiesz już za co;)) - karta rzeczywiście do mnie dotarła. Mam nadzieję, że wybaczysz.
Ja też przepraszam, dla odmiany za mój niewyparzony jęzor i parę słów za dużo (sorki, że tak się wcinam).
"Beg for mercy! Not that it will help you..."
Hoist the banner high!! For Commoragh!
Loczek
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 05:53
Numer GG: 5433003

Re: [Warhammer 2.0] Ścieżki Przeklętych - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE-

Post autor: Loczek »

btw, sorry, że tak późno, ale dwie 12 w job, finał i takie tam inne - nie mogłem wcześniej, dalej będzie lepiej:-)
Zablokowany