[WFRP 2.0] Objawy Zła - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [WFRP 2.0] Objawy Zła

Post autor: Serge »

Zgodnie z zapowiedzią zamykam rekrutację. Do gry dostali się:

- Ouzaru
- Megara
- Deadmoon
- Othe


Ninerl dziękuję za udział w rekrutacji - pozostałe karty okazały się lepsze, a ja potrzebowałem max. czterech graczy.

Link do sesji -> viewtopic.php?f=15&t=4777
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Ninerl
Bombardier
Bombardier
Posty: 891
Rejestracja: środa, 3 stycznia 2007, 02:07
Numer GG: 6110498
Lokalizacja: Mineth-in-Giliath

Re: [WFRP 2.0] Objawy Zła - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Ninerl »

No to bawcie się dobrze ;) .
A tak nawiasem mówiąc, zauważyliście, że właściwie w sesje Warmłotka angażuje się ścisłe grono osób? Ciekawe dlaczego...
Czyżby nie było innych odważnych? Może my jakoś odstraszamy graczy... Co o tym sądzicie?
Jam jest Łaskawą Boginią, która daje Dar Radości sercom ludzkim; na Ziemi daję Wiedzę Wiecznego Ducha, a po śmierci daję pokój i wolność . Ani nie żądam ofiary, gdyż oto ja jestem Matką Życia, i Moja Miłość spływa na Ziemię.
Ouzaru

Re: [WFRP 2.0] Objawy Zła - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Ouzaru »

Hmm... może młodsi gracze, lenie i ci, co notorycznie błędy robią boją się grać, gdy taka 'elyta' się zbiera na sesji ;) Myślę, że to po prostu nasze 'pokolenie' i starsze roczniki wychowane na Młotku (wyhodowane? :shock:) grają. Reszta woli AD&D i nowsze systemy. A szkoda, dobry WH nie jest zły :)
Megara
Marynarz
Marynarz
Posty: 240
Rejestracja: sobota, 2 grudnia 2006, 16:23
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: [WFRP 2.0] Objawy Zła - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Megara »

Do sesji odpiszę jutro, Serge, gdyż dziś już padam z nóg. Karin zapewne pójdzie sprawdzić do stajni, co z "Wdową" (to jej klacz :D), a potem pomyśli co robić dalej (czyli jak może ewentualnie pomóc ;)).

Co do sesji młotkowych, to uważam że jest po prostu grono osób, którym dobrze się wspólnie gra w Warhammera na forum i panuje jedynie rotacja jeśli chodzi o MG, bo przeważnie spotykamy się w sesjach w tym samym składzie ;). Inni gracze możliwe że albo się boją, że nie podołają grze z taką ekipą, lub po prostu nie lubią młotka (jak to napisała Ouz, jest za mało heroic ;)). Zresztą, ja nawet wolę grać w naszym gronie, gdyż wiem że to sprawdzeni gracze i będę dobrze bawić się w ich towarzystwie (nawet nie wiecie ile frajdy sprawia mi prowadzenie dla was "Wewnętrznego Wroga" :P).
Twoje życie będzie miało taki sens, jaki Ty sam mu nadasz.
Ouzaru

Re: [WFRP 2.0] Objawy Zła - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Ouzaru »

Mhm... Meg ja widzę, jaką Ci frajdę sprawia prowadzenie... zwłaszcza teraz :P Tak stresować mi biedną postać o_O

Serge, Vegari zaczęła już dialog z Jean'em odnośnie tego listu gończego, ale Trupikowi net padł i dokończymy to dopiero jutro :(
Deadmoon
Mat
Mat
Posty: 517
Rejestracja: czwartek, 2 listopada 2006, 00:43
Numer GG: 8174525
Lokalizacja: Świat, w którym baśń ta dzieje się

Re: [WFRP 2.0] Objawy Zła - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Deadmoon »

Mam wielki zaszczyt poinformować Was, że nasza wspaniała przyjaciółka i koleżanka, Ouzaru, będzie do odwołania nieobecna z przyczyn powszechnie wszystkim znanych :D :mrgreen:
Bóg mi wybaczy. To jego zawód. - Heinrich Heine

Autystyczne Przymierze Mandarynek i Klementynek
Esmeralda
Majtek
Majtek
Posty: 106
Rejestracja: piątek, 8 września 2006, 10:06
Numer GG: 0
Lokalizacja: Arcana Hereticae

Re: [WFRP 2.0] Objawy Zła - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Esmeralda »

Serge, znalazło by się dla mnie miejsce w sesji?? Jeśli tak, to kartę podeślę wkrótce (prawdopodobnie czarodziejka, ale zastanawiam się jeszcze nad Tradycją). Mam nadzieję, że uda mi się wejść, w końcu straciłeś dwóch graczy ;).

Pozdrawiam!
"Wymagajcie od siebie więcej, nawet jeśli inni nie wymagają". Jan Paweł II

Obrazek
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [WFRP 2.0] Objawy Zła - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Serge »

Jasne, miejsce się znajdzie, już mam nawet pomysł jak wprowadzić Twoją bohaterkę do sesji. Tak więc czekam na kartę, Esmeraldo, a szczegóły Twojego wejścia omówimy na PW.

Ze spraw organizacyjnych: mam zamiar skończyć tę przygodę jeszcze w tym roku ;), więc wprowadzam sztywne ramy czasowe na odpis, czyli tak jak to miało miejsce początkowo, 7 dni. Myślę że tydzień to sporo czasu na sklejenie jakiegoś rzeczowego posta i liczę że akcja będzie nam się posuwać wartko naprzód. Ofkors zboleję, jeśli ktoś nie zapostuje raz, czy dwa razy pod rząd, byle nie było to notoryczne (chyba że usprawiedliwione wcześniej) bo... sami wiecie ;).

Druga rzecz: wzorem zasady wprowadzonej przez Ouzi w jej sesji - jeśli ktoś nie będzie odpisywać w danym wrzucie (bo nie zawsze sytuacja wymaga konkretnych ruchów od danego bohatera) to niech da mi znać na PW, czy AQQ, to wtedy będę leciał z fabułą dalej, a nie czekał na odpis którego nie będzie.

Wszystko na tę chwilę, dziękuję za (nie)uwagę.
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Ouzaru

Re: [WFRP 2.0] Objawy Zła - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Ouzaru »

Najczęściej z thrupem odpisujemy razem, tzn w jednym poście, jeśli taka forma przestanie Ci odpowiadać, to daj mi znać :) Jednocześnie chciałabym przypomnieć, że od 30.05 do 01.06 nas nie będzie...
Zablokowany