[DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Keyhell »

Nawet jeśli sesja wystartuje jutro rano, to ja najwcześniej odpowiem we wtorek około 13. Sorry, wcześniej raczej nie. Chociaż sprobóję.
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Evandril »

Zgodnie z tym co pisałem wczoraj, zamykam rekrutację. Zgłoszeń było dużo, kart otrzymałem dziewięć, z czego wybrałem pięć najlepszych. Do gry dostali się (kolejność przypadkowa):

- Serge
- BlindKitty
- Keyhell
- Gabriel-The-Cloud
- Ninerl


EDIT:

Ninerl podesłała kartę w ostatniej chwili i wchodzi do gry zamiast mamry (postać Nin była dużo ciekawsza). Pozostałym dziękuję za udział w rekrutacji, zaczynamy niebawem. Do napisania w 'sesjach'.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 7 kwietnia 2008, 14:57 przez Evandril, łącznie zmieniany 1 raz.
"Trzymaj się swych zasad! To jedyne co Ci pozostało w świecie Chaosu."
Ninerl
Bombardier
Bombardier
Posty: 891
Rejestracja: środa, 3 stycznia 2007, 02:07
Numer GG: 6110498
Lokalizacja: Mineth-in-Giliath

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Ninerl »

Evandril, nie masz przypadkiem zapchanej skrzynki? Bo na pewno nie doszły moje wiadomości....ani jedna, ani druga.Nadal mam je w ''do wysłania"...

EDIT: Oj, dzięki. Ale tak mi trochę głupio:(... Od razu z góry przepraszam, absolutnie nie miałam zamiaru nikogo wyrzucać...
Jam jest Łaskawą Boginią, która daje Dar Radości sercom ludzkim; na Ziemi daję Wiedzę Wiecznego Ducha, a po śmierci daję pokój i wolność . Ani nie żądam ofiary, gdyż oto ja jestem Matką Życia, i Moja Miłość spływa na Ziemię.
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Re: [DnD 3.5] Wyrok wyryty w kamieniu

Post autor: Evandril »

W związku z tym, że padła mi płyta główna upka do sesji zrobię dopiero koło soboty. Za utrudnienia w grze sorry, skopiecie mnie jak wrócę ;).

Evandril z kawiarenki
"Trzymaj się swych zasad! To jedyne co Ci pozostało w świecie Chaosu."
Zablokowany