[F.E.A.R] Strefa 66

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
denis
Marynarz
Marynarz
Posty: 155
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:52
Numer GG: 1728710

Re: [F.E.A.R] Strefa 66

Post autor: denis »

Ciekawy jestem czy MG z rozmysłem wprowadził kaprala - nie Polaka ...
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: [F.E.A.R] Strefa 66

Post autor: Keyhell »

A czy ktoś mówi, że jest nie-polakiem? Przypominam, że Noid także nie jest angielskim nazwiskiem... To jest tylko jego pseudonim operacyjny.
necron1501
Mat
Mat
Posty: 448
Rejestracja: poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:42
Numer GG: 10328396

Re: [F.E.A.R] Strefa 66

Post autor: necron1501 »

W rekrutacji mamy więcej stron niż w sesji. :D
Keyhell wprowadź takich normalnych wrogów, nie gammorinów lub coś w ten deseń.Bo tak chwilowo gadamy,gadamy i nic się nie dzieje.Mam pytanie kto będzie prowadził naszego kaprala???
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: [F.E.A.R] Strefa 66

Post autor: Keyhell »

A tak się składa, że ja. Postać prowadzona przez MG. Takie rzeczy się zdarzają dosyć często.
Gammorin
Pomywacz
Posty: 45
Rejestracja: środa, 6 lutego 2008, 11:21
Numer GG: 7246010

Re: [F.E.A.R] Strefa 66

Post autor: Gammorin »

No i sesja padła =/
From the darkness, I walk into the life...
From the day, I walk into the night...
From the shadow, I will appear.
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: [F.E.A.R] Strefa 66

Post autor: Keyhell »

Niekoniecznie. Mogę coś jeszcze skrobnąć, o Azraelu się zapomni, bo chyba olał sesję. Jeśli wróci to coś się wymyśli. Tylko ci coś napisze potem na pw Gammorin. Ale podstawowe pytanie:
Czy macie jeszcze chęci do gry?
necron1501
Mat
Mat
Posty: 448
Rejestracja: poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:42
Numer GG: 10328396

Re: [F.E.A.R] Strefa 66

Post autor: necron1501 »

Mam,a tak poza tematem.Moim zdaniem wyższe szychy czytaj wyższe rangi,na domiar często olewają sesje,rekrutacje.Nowym zależy ponieważ chcą mieć wyższą rangę oraz dobrą opinię na forum.Nie wiem może się mylę ale takie mam odczucia.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [F.E.A.R] Strefa 66

Post autor: Azrael »

Nie wiem może się mylę ale takie mam odczucia.
Raczej się mylisz bo z tych nie zbanowanych mam najgorszą opinie na forum. (a z tych zbanowanych nie prześcignąłem chyba tylko AC)
Zresztą spójrz na sesje które doszły do 25 strony. Żadnych nowych.
Niekoniecznie. Mogę coś jeszcze skrobnąć, o Azraelu się zapomni, bo chyba olał sesję. Jeśli wróci to coś się wymyśli. Tylko ci coś napisze potem na pw Gammorin. Ale podstawowe pytanie:
Czy macie jeszcze chęci do gry?
Nie miałem siły, czasu na odpisywanie na tą sesję... no bo sorry to wcale nie wygląda jak misja komandosów z paranormalnymi zdolnościami, a raczej jak... gorzej niż cieć Ryan. Odpiszę jutro na 100% i znowu zacznę odpisywać systematycznie, ale tylko dlatego, że nie chcę wam psuć zabawy. Sesja się sypła (jak dlamnie) w momencie, gdy wszyscy zostali szeregowcami. Na Boga, przecież za samo bycie "Super Natural"... zresztą.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
denis
Marynarz
Marynarz
Posty: 155
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:52
Numer GG: 1728710

Re: [F.E.A.R] Strefa 66

Post autor: denis »

Fakt ze cokolwiek powiedzieć to sesja nie była przygotowana / przemyślana przez MG .
Poczatak - czyli załozenie ze postacie sie nie znają ( co juz wyklucza poczatkowe współdziałanie ) , Brak dowódcy w oddziale ( obojetnie czy MG czy Gracza ) , Sama scena ze stołem zawalonym bronią - zupełnie nie pasujaca do "komandosów "gdzie kazdy powinien wmięc własna , wypieszczoną spluwę . Do tego dodać braki w opisach ( gdzie Azrael pisał o ulicach a kto inny o jaskiniach ;) . A potem motyw zbiegającym werewolfem który miał jeszcze współpracowac z drużyną ...

A co do Azraela ... mysle ze nie ma sensu sie zmuszać do pisania bez przyjemności ;)
Gammorin
Pomywacz
Posty: 45
Rejestracja: środa, 6 lutego 2008, 11:21
Numer GG: 7246010

Re: [F.E.A.R] Strefa 66

Post autor: Gammorin »

Nom trochę to wszystko się pokręciło ;). Nie wiem. Może zrobić 2 sesje, w ktorej będzie w miarę normalna akcja ?
Jakby co Keyhell mogę zdjąc z Ciebie brzemię MG, a Ty sobie spokojnie, na luzie pograsz. Oczywiście, jeżeli chcesz mistrzować to nie ma sprawy :mrgreen:
From the darkness, I walk into the life...
From the day, I walk into the night...
From the shadow, I will appear.
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: [F.E.A.R] Strefa 66

Post autor: Keyhell »

Podnoszę ręce w geście przeprosin i poddania się.
No cóż. To moja druga sejsa z perspektywy MG. Miała być szybka i jednostrzałowa. Niekoniecznie brałem się do czegos superprzemyślanego i cholernie ambitnego. Wyszło jak wyszło. Tym bardziej, że ostatnio mam znacznie mniej czasu na dbanie o jakość moich postów, odpowiedzi i kart. No cóż. Życie.

Gammorin - jeśli chcesz. Może coś jeszcze podratujesz, ja do tego duszy nie mam. Mógłbym zagrać, ale w momencie kiedy wszyscy zaczęli mnie zasypywac pretensjami i niedogodnościami, musiałem się ze wszystkim uporać. Wtedy musiałem ratować jakieś pięć trudnych spraw na raz i kombinować. Wątki zaczęły się zderzać, okręcać, plątać i wysupłały jeden wielki burdel.
Zablokowany