Krotoszyn (Wielkopolska)

Zablokowany
bauaser-kun
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 27 grudnia 2014, 10:08

Krotoszyn (Wielkopolska)

Post autor: bauaser-kun » sobota, 27 grudnia 2014, 10:39

Złośliwy bydlak Mistrz Gry z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem poszukuje bandy samobójców grupy odważnych poszukiwaczy przygód których mógłby podręczyć poprowadzić ku chwale i sławie w systemie D&D 3.5 (inne systemy podlegają negocjacjom).

Tak więc poszukuję graczy (lub mistrzów gry) chcących wziąć udział w przygodzie DD, mam doświadczenie jako Mistrz Gry, ale jeśli ktoś lepiej sie czuje w tej właśnie roli chętnie przejmę też funkcję zwykłego gracza.
Wymagam:
- Chęci regularnego udziału w kampanii
Oferuję:
- Miejsce do gry - u mnie. (Darmowe napitki bezalkoholowe dostępne w zapewnianym przeze mnie lokum)
- W przypadku D&D 3.5 zestaw najważniejszych podręczników. + Mnóstwo dodatkowych ksiąg w wersji elektronicznej.
- Zajęcie i rozrywkę na kilka godzin w tygodniu (ze względu na moją pracę preferowane są soboty, ale terminy podlegają negocjacjom)
- Szkolenie, jeśli jesteś początkującym graczem.
Dodatkowe informacje:
- Wiek graczy dowolny, sam mam 25 lat gram od... chyba 12 albo 13 lat, w każdym razie zacząłem jakoś tak w połowie gimnazjum i dobrze wiem, że to rozrywka dla ludzi w każdym wieku. Nie wymagam też żadnego doświadczenia, jeśli znasz kogoś, kto chce spróbować lub nigdy nie zdarzyło ci się grać - i tak przyjmę twoją kandydaturę.
- Lubię się śmiać, sesje utrzymuję raczej w klimacie Terry'ego Pratchetta i Andrzeja Pilipiuka niż w stylu J.R.R Tolkiena i Andrzeja Sapkowskiego. Jeśli wolisz sesje o mrocznym klimacie raczej ciężko będzie się nam dogadać - jakiś komentarz z mojej strony prędzej czy później go zburzy.
- Preferuję jedną długą sesję w tygodniu (trwającą nawet do 8 godzin lub dłużej) zamiast kilku krótszych (2-3 godziny, jak proponują w niektórych podręcznikach), nie przepadam za sesjami nocnymi - mózg wtedy nie pracuje jak należy.
- Kufelek krasnoludzkiego piwa czy lampka wina elfów potrafi rozluźnić atmosferę, ale gąsiorek z bimbrem alchemików zwykle psuje wszystko - nie jestem wrogiem alkoholu i nie mam nic przeciwko lekkiemu poprawieniu nastroju na sesji, ale nie dużo i nic mocnego, doświadczenie podpowiada, że bez jasnego umysłu sesja szybko w niwecz się obraca.
- Tworzę własny system RPG (jest już prawie ukończony), możliwe, że gracze zostaną poproszeni o przetestowanie go.

Chętnych proszę o zgłaszanie się w temacie, na PW lub na e-mail bauaser.kun@gmail.com

bauaser-kun
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 27 grudnia 2014, 10:08

Re: Krotoszyn (Wielkopolska)

Post autor: bauaser-kun » środa, 31 grudnia 2014, 20:40

Najmocniej przepraszam, w adresie e-mail wkradł się błąd, wcześniejszy post został już zedytowany i mail jest już właściwy, jeśli jednak ktoś próbował wysłać maila przed 2015 rokiem, proszę o powtórkę z rozrywki - tym razem na poprawny adres.

Zablokowany