Sesje online

Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Phoven »

Ano jutr.. znaczy, dziś. ;P Tak sobie pomyślałem, że skoro trzem osobom pasuje to możemy spokojnie zaczynać. Dlatego też proszę o przesłanie mi KP dziś do godziny 16:15, wtedy też umieszczę link do strony na której będziemy grać. Zaś o w pół do piątej zaczynamy. Jeśli nie udałoby się nam do dziś zebrać trzech osób - zagramy jutro. ;P Dlaczego akurat taka godzina? Do 16 spokojnie zdążycie sie wygrzać na słonku, pozałatwiać swoje sprawy i popodziwiać 3miasto. ;) Jako, że skończymy koło ósmej macie również czas by sobie jeszcze wieczorem zaimprezować. Bardziej optymalnego czasu chyba nie ma. ;)
Pierwszą sesję zagramy w drugoedycyjnego WFRP, osoby które nie miały doczynienia z młotkiem martwić się nie muszą - KP jest przystosowana zarówno dla wilków Starego Świata jak i całkowitych szczurów ladowych. ;) Sesja z założenia jest przeznaczona dla osób myślących ale fani wygrzewu też nie powinni czuc się pokrzywdzeni. ;)

Karta Postaci:
Wyboldowane rubryki nie wymagają znajomości systemu - wypełnia je więc każdy. Pozostałe rubryki samodzielnie wypełnia osoba która kojarzy o co chodzi w WFRP, reszcie wypełnię je ja (edytując ich posta ;P). Żeby było uczciwie, cechy będę losował samodzielnie, aczkolwiek najsłabsza wylosowana cecha zostaje podrasowana przez Łaskę Shallyi (chyba, że nawet najsłabsza cecha jest wyższa od tej podrasowanej - wtedy ofc nic nie zmieniam)

Imię:
Rasa:
Płeć:

Profesja: (podstawowe)
Wygląd:
Koncept:
Czyli Twoja wizja BG, w kilku zdaniach opisz kim byś chciał grać. W przypadku osób które nie miały wcześniej styczności z WFRP ta rubryka będzie miała wpływ na to jak rozpiszę resztę karty.
Umiejętności: (profesyjne)
Zdolności: (profesyjne)
Czary: (jeśli dotyczy)
Ekwipunek: Profesyjny + ekw. warty 15zk
Darmowe rozwinięcie:
Dodatkowe informacje (opocjonalnie): (Jeśli chcesz możesz opisać tu historię, pochodzenie, zachowanie, wyznanie etc. bohatera, jeśli to wszystko będzie na ładnym, wysokim poziomie BG dostaje w prezencie +1 do wybranej cechy pierwszorzędnej. Rubryka nie jest obowiązkowa.)

Kartę proszę do tego tematu wkleić. ;P

EDIT:@up Az: Jutro znaczy jutro (24) czy jutro znaczy dziś(23)? ;) Mi piatek i sobota odpada - więc jeśli dziś i jutro są niedostępne to zagramy dopiero w poniedziałek. ;]
dr.SensibilityBustle
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2008, 21:16
Numer GG: 0

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: dr.SensibilityBustle »

Ja dopiero dołączę jutro bo dzisiaj mi nie pasuje, jeżeli jest taka możliwość abym zagrał na drugiej sesji nie na pierwszej. Na wszelki wypadek zrobie juz kartę :smile:
dr Sensibility Buste, dr fil. mag., bak. ling. el., aktualnie prywatny tłumacz w umyśle Tiffany Obolałej...Po prostu...DOKTORek
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Phoven »

Jedną kartę już mam - moneo, który przesłał ją na PW. :]
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Azrael »

No i nie zdążyłem -_-' mimo iż miałem (mam) cały dzień wolny... napiszę kartę teraz już na tę poniedziałkową sesję ok?

EDIT: Albo i nie, bo nawet nie wiem w jakim będzie systemie : /
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Phoven »

Azrael pisze:No i nie zdążyłem -_-' mimo iż miałem (mam) cały dzień wolny... napiszę kartę teraz już na tę poniedziałkową sesję ok?

EDIT: Albo i nie, bo nawet nie wiem w jakim będzie systemie : /
Azrael - czytaj ze zrozumieniem :P Sesja tak jak napisałem jest w WFRP, wzór KP masz wyżej , wszystko jest wyjaśnione w moim poście.
Prawdopodobnie będziemy zatem grali właśnie w poniedziałek. Mimo to wolałbym mieć karty wcześniej - tym bardziej, że serio nie zajmują dużo czasu. ;P
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Sihamaah »

Ech, zobaczymy, czy będę mógł :P Możliwe, że niedługo wyjeżdżam do dziadków, więc nie wiadomo, czy w ogóle zagram :(

Kartę wyślę jak mi się zechce napisać :P
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
dr.SensibilityBustle
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2008, 21:16
Numer GG: 0

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: dr.SensibilityBustle »

Jak w poniedzialek, to ja mam cały dzień wolny, dlatego zgłaszam się już bez odwołania.
dr Sensibility Buste, dr fil. mag., bak. ling. el., aktualnie prywatny tłumacz w umyśle Tiffany Obolałej...Po prostu...DOKTORek
Koczownik
Pomywacz
Posty: 21
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 17:14
Numer GG: 8607024
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Koczownik »

Witajcie

Jestem zupełnie nowy i zielony.
Mam do Was gorącą prośbę. Od dłuższego czasu chciałem zacząć przygodę i zagrać, ale nie mam z kim. Stwierdziłem więc, że sesja przez internet to nie byłby najgorszy pomysł. Czy możliwe byłoby abym dołączył się do Waszej poniedziałkowej sesji jako obserwator? A może nawet jako gracz, jeśli nie sprawiłoby to nikomu problemu, jednakże w tym wypadku ktoś musiałby mnie poprowadzić za rączkę przez cała drogę od poznania świata, przez tworzenie postaci do gry właściwej ;]

Tak więc liczę na Waszą dobroduszność i zapewniam, że umiem wczuć się w odgrywaną postać i nie zepsułbym Wam zabawy.
Peace means reloading your guns
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Phoven »

Wolałbym, żebys dołaczył jako gracz. :P W tym teamie wszyscy prócz mnie i moneo są raczej początkujący więc problemu nie będzie. Tym bardziej, że akurat my dwaj wydajemy się podchodzić jedynie do tego poważnie. ;P* Innymi słowy - każdy gracz jest mile widziany. ;P Tak więc jeśli nie mozesz sobie poradzić z KP - wal na mój GG (9322106) albo jeśli już koniecznie będziesz musiał - PW (ale lepiej nie - zapchana poczta pełna ważnych info to zgroza :P).
Tak czy inaczej zapraszamy. ;)

*Tzw. "dyskretna aluzja" żebyście ruszyli tyłki i wysmażyli karty. ;P
Koczownik
Pomywacz
Posty: 21
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 17:14
Numer GG: 8607024
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Koczownik »

Wielkie dzięki ;)

To teraz poprosiłbym o jakieś sznurki do stron, dzięki którym poznam świat, w którym będę żył jako moje alter-ego, ponieważ nie wiem dosłownie NIC ;D. Nie wiem co mogę wpisać do karty postaci, co powinno tam być, ile tego. Nie znam dostępnych ras i czym się charakteryzują i różnią od siebie i to samo tyczy się klas... no chyba wiadomo o co chodzi :S
Peace means reloading your guns
mone0
Mat
Mat
Posty: 473
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 14:05
Numer GG: 12563782

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: mone0 »

@ koczownik
Wysłałem Tobie na pw kilka linków do stron traktujących o Warhammer Fantasy Role Play.
Tutaj masz link do tematu TofT http://www.tawerna.rpg.pl/forum//viewto ... &start=153

i do jego podręcznika wersja 0.03 http://www2.evilshare.com/20c1b98a-6595 ... a0c993e9d6

[sorry, że takie brzytkie te linki ale leniuch ze mnie ;p]
"drobnostki tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest drobnostką" Michał Anioł
Koczownik
Pomywacz
Posty: 21
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 17:14
Numer GG: 8607024
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Koczownik »

Hm... podręcznik bardzo fajny, ale raczej nie przeczytam go do poniedziałku :/ czy to bardzo źle i bardzo będzie utrudniało to grę?


EDIT: Karta Postaci poszła... tylko dlaczego do cholery PW mam w "Do wysłania" a nie w "Wysłane"? Jeśli do Ciebie nie doszła to daj znać i wkleję ją tutaj do tematu. Powinna Ci się spodobać ;]
Peace means reloading your guns
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Phoven »

Doszła, doszła. Na dniach ją zedytuje i wstawię pełną wersje. ;]
A poda nie musisz przeczytać do poniedziałku - tym bardziej, że nie gramy na TofTed tylko w 2ed. ;] Jakkolwiek informacje z TofTa (w szczególności o świecie poczytaj) będą Ci przydatne.

ps. thx moneo ;]
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Azrael »

Co oznacza "Darmowe rozwinięcie"? Czy chodzi tu o to iż w ekwipunku mam napisać "nóż", a w rozwinięciu jak wygląda?
(sorry, że taki niekumaty jestem)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Phoven »

Pozostaw to puste, tak jak wszystkie nie wyboldowane rubryki, ja to wypełnię*. ;]

*Bo jak rozumiem, tak jak Koczownik z WFRP doczynienia zbytniego nie miałeś. ^^
Bussumarus
Marynarz
Marynarz
Posty: 336
Rejestracja: piątek, 25 lipca 2008, 21:12
Numer GG: 2565250
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Bussumarus »

O widze że jakaś sesja się szykuje, jeżeli jeszcze jest miejsce to z chęcią bym pograł.
OLDSCHOOL!
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Sihamaah »

Phovuś ;P Kurde, twierdzisz, że napisanie tej karty jest łatwe. Bullshit za przeproszeniem. Dorwałem się do podręcznika do Warmłotka ED2 i od tych tabelek i ilości profesji można dostać oczopląsu :( Może daj jakąś podpowiedź? Jak ukierunkować te postacie itp. :P Wbrew pozorom to nawet ciężko zrobić zarys postaci, to uniwersum jest trudne :? Kurde.

Mam nadzieję, że jakoś pomożesz. Karta będzie w poniedziałek dopiero, bo teraz jadę gdzieś i nie będzie mnie aż do poniedziałku rano. Mam nadzieję, że się jednak na sesję załapię i późne napisanie karty Ci nie przeszkadza :?

Orewułar.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
ODPOWIEDZ