Sesje online

dr.SensibilityBustle
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2008, 21:16
Numer GG: 0

Re: Sesja na GG

Post autor: dr.SensibilityBustle »

Ostatnie pytanie, kto poprawia błędy w postach ? :lol: Aha, dzięki za KC i GM2 ;)
Ostatnio zmieniony niedziela, 20 lipca 2008, 22:13 przez dr.SensibilityBustle, łącznie zmieniany 1 raz.
dr Sensibility Buste, dr fil. mag., bak. ling. el., aktualnie prywatny tłumacz w umyśle Tiffany Obolałej...Po prostu...DOKTORek
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Sesja na GG

Post autor: Phoven »

dr.SensibilityBustle pisze:Ostatnie pytanie, kto poprafia blendy ordograficne w postah ? :lol: Aha, dzięki za KC i GM2 ;)
Ja. I za nie również wpisuję na Czarną Listę a potem wnioskuje o ban. ^^
dr.SensibilityBustle
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2008, 21:16
Numer GG: 0

Re: Sesja na GG

Post autor: dr.SensibilityBustle »

To już wiem aby bardziej przykładać się do ortografii :)
dr Sensibility Buste, dr fil. mag., bak. ling. el., aktualnie prywatny tłumacz w umyśle Tiffany Obolałej...Po prostu...DOKTORek
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Sesja na GG

Post autor: Sihamaah »

Ustaliłem z Phovenem że mogę dołączyć do tej gry w KCety, czy to przez GG jak zapowiadałem już, czy przez coś innego. Toteż oficjalnie zgłaszam chęć do grania :P Czekamy na więcej osób.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
dr.SensibilityBustle
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2008, 21:16
Numer GG: 0

Re: Sesja na GG

Post autor: dr.SensibilityBustle »

No dobra to ja tez sie zgłaszam :) z chęcią pograł bym jednak przez GM2
dr Sensibility Buste, dr fil. mag., bak. ling. el., aktualnie prywatny tłumacz w umyśle Tiffany Obolałej...Po prostu...DOKTORek
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Sesja na GG

Post autor: Phoven »

Po głębokim namyśle i paru testach z Sih'em doszedłem do wniosku, ze bedziemy grać za pomocą Adobe Connect Now.
TU macie krótki przewodnik po ACN.

I małe FAQ:
Niczego nie trzeba ściągać.
Niczego nie trzeba instalować.
Nie trzeba się nigdzie rejestrować
Do gry wystarczy tylko przeglądarka z zainstalowanym flashem.
Kiedy zaczniemy wyślę wam na gg/PW adres strony na której bedziemy grali.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Sesja na GG

Post autor: BAZYL »

Jak w KC, to ew. ja bym mógł też zagrać/poprowadzić. Najlepiej na IRC-u, i nie prędzej niż w sierpniu.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Azrael »

Cgętnie zagram, lecz niestety:
1. Młotka znam tylko z sesji ST.
2. Kryształy Czasu.... pierwsze słyszę :(

Właściwie to o młotku mogę się szybko troszkę nauczyć... albo jak czasu do sesji będzie więcej to kupie wreszcie podręcznik i tak się na to od dłuższego czasu nastawiam.

Jeśli chodzi od czas to od środy (włącznie) jestem do dyspozycji 24 godziny na dobe. (w pracy mam o tyle fajnie, że mogę się z ludźmi wymieniać na godziny :smile: )
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
mone0
Mat
Mat
Posty: 473
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 14:05
Numer GG: 12563782

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: mone0 »

W KC to będzie pierwszy raz. Zasad nie znam w cale. Z tego co kojarzę to KC oparte są na D&D, tylko że to Polska giera. W warhammera to nie ma problemu z miłą chęcią pogram, ale coś mroczniejszego, a nie przesłodzone ratowanie świata przed zagładą ;p
"drobnostki tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest drobnostką" Michał Anioł
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Phoven »

Oldskul to nie jest ratowanie świata, to raczej sposób przedstawienia konwencji. ;)

Jako, że chętnych na KCety na chwilę obecną raczej brak to poczekamy na dyspozycyjność BAZa.

Jako, że coraz to kolejne MiMy znajduję trochę mi się zmienił priorytet - ale tylko troche.
Obecnie zatem możemy pobawić się w następujace systemy:
Warhammer
Wiedźmin: GW
Cyberpunk 2020 (w tym przypadku lejemy na oldskul ;))

Przydałoby się jakbyście jakąś drogą przesłali mi swoje gg - jako szybki kontakt, jak z gadulca nie korzystacie to będzie musiało nam wystarczyć PW i ten temat do informowania o sesji, a to jak wiadomo może byc z deczka kłopotliwe.

Teraz tylko chciałbym się dowiedzieć kiedy kto może grać.
Mi osobiscie najbardziej odpowiada jakiś wieczór (ew. popołudnie) w dzień powszedni. Weekendy to już znacznie cieżej, no i wtedy to jedynie koło południa. Weźcie ofc pod poprawkę, że sesje będą trwały tak z 3-4 godziny. Tak więc raczej trzeba by sobie te parę godzin zupełnie wyrwać z harmonogramu by potem ktoś nie wychodził w środku sesji. ;]

Oczywiście jak ktoś jest jeszcze chetny to prosimy się zgłaszać. ;P
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Azrael »

Najchętniej zagram w Wiedźmina, potem w Młotka. Cyberpunk odpada - jak dla mnie oczywiście.

Jak już wcześniej wspomniałem od środy (włącznie) jestem dyspozycyjny 24 godziny na dobę, lecz najchętniej zagrałbym w nocy.

Komputer z GG mam jakies 200 km, ode mnie, a że numeru nie pamiętam musi nam wystarczyc ten temat, albo PW.

A co z KP?
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Phoven »

Azrael pisze:Najchętniej zagram w Wiedźmina, potem w Młotka. Cyberpunk odpada - jak dla mnie oczywiście.

Jak już wcześniej wspomniałem od środy (włącznie) jestem dyspozycyjny 24 godziny na dobę, lecz najchętniej zagrałbym w nocy.
Oj, nocne granie odpada - w dni powszednie jedyną rzeczą jaką mam ochotę robić nocą jest spanie. ;P Ale np. wieczorem możnaby się umówić.
Azrael pisze: A co z KP?
KP się zajmiemy jak będziemy mieli jakiś konkretny termin. :] Sama KP wg mojego konceptu nie powinna wam zająć wiecej niż pół godziny wiec to akurat nie jest sprawa nagląca.
mone0
Mat
Mat
Posty: 473
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 14:05
Numer GG: 12563782

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: mone0 »

Mogę grać praktycznie codziennie oprócz niedziel.
Stare dobre MiM-y, leżą sobie na półeczkach. Może też odświeżę sobie pamięć.
Co do systemów jw.
A priorytety następująco:
- WFRP 2 lub 1, z opcją bardziej na dwójkę, ze względu na mechanikę,
- Cyberpunk 2020,
- KC,
- Wiedźmin GW,
Preferowałbym godziny raczej popołudniowe, niż nocki i poranki.
"drobnostki tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest drobnostką" Michał Anioł
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Sihamaah »

Powtarzam swoją zapowiedź, że grać mogę :P Mamy grać ponoć już jutro, więc chętni - pośpieszcie się! :)
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
dr.SensibilityBustle
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2008, 21:16
Numer GG: 0

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: dr.SensibilityBustle »

Już jutro :shock: ?? Mi to troche nie pasuje myslalem ze za pare tygodni zaczniemy ^^.
dr Sensibility Buste, dr fil. mag., bak. ling. el., aktualnie prywatny tłumacz w umyśle Tiffany Obolałej...Po prostu...DOKTORek
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Azrael »

Kurde... wiem, że napisałem co innego, ale ja jutro wieczorem i po południu nie mogę...

Jeśli to ma być niedługo to proponuje Piątek/sobota wieczór.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
mone0
Mat
Mat
Posty: 473
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 14:05
Numer GG: 12563782

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: mone0 »

No to mamy mały problem. Jestem w stanie przystosować się do terminów. Jestem zajęty tylko w niedzielę, więc ustalcie to między sobą co do dnia i godziny. Termin podajcie mi na pw.
"drobnostki tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest drobnostką" Michał Anioł
ODPOWIEDZ