Sesje online

ODPOWIEDZ
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Azrael »

Ludzie do sesji tylko godzina z kawałkiem, gdzie wasze KP? Miały być wklejone tutaj i chodź może MG to odpowiada, to ja chciałym zobaczyć z kim mam grać :(

Czy mógłbym szybko zmienić Miecz na Bicz? To będzie dobre usprawiedliwienie, dlaczego cyrulik pacyfista nosi broń - ma um. powożenie... zresztą laska z biczem rrrr... zawsze żałowałem iż zrezygnowano z bicza dla Lary Croft.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Phoven »

Sesja przesuwa się z wystartowaniem o 5-10 minut. W ostatniej chwili doszła nowa KP i trze było troche modyfikować w scenariuszu. ;P

Tak czy siak, proszę logować się (pod imieniem BG) pod poniższy link:
https://connectnow.acrobat.com/phoven92
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Phoven »

Aż sie chce zakląć -_-"

Jako, ze wcześniej uczestniczyłem w podobnej sesji pięcioosobowej cholernie sie zdziwiłem, że mamy taki a nie inny problem.

Jakby nie było - krzyczałem na Aza, a miał rację - tylko dwaj gracze grają bez konta na ACN. Reszta niestety konto posiadac musi. I tak, z mojej durnej pomyłki wynikły dzisiejsze problemy. ;P
Sam już nie wiem czy anulować sesje, przesunąć na inny termin czy teraz kontynuować (wraz z osobami które założą konta). -_-"

Ps. Sory, Azrael - nie bądź zły. ;P

No i przepraszam też wszystkich, że to pominąłem - co dalej z takim graniem to już wasza decyzja.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Azrael »

Spoko to nawet chyba nie był problem z założeniem konta, a z miejscem, bo ja miałem konto.
(byłem przebiegły wiedziałem, że coś może mi dziś wypaść, więc wszystko zrobiłem wczoraj, łącznie z założeniem konta)

Proponuję przełożyć na inny termin, ale żeby ktoś najpierw wykumał jak powiększyć liczbę możliwych graczy, albo przepisać scenariusz na trzy osoby.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Sihamaah »

Wkurwiłem się. :evil:

No ale okej. Phoven, poszperaj jeszcze, poszukaj rozwiązań (tylko pewnych) jakby co ja i może mój kumpel się znów zgłosimy :)

Wrócę tu za parę dni :P O ile będę miał neta :( Karta mam nadzieje pozostanie aktualna.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Bussumarus
Marynarz
Marynarz
Posty: 336
Rejestracja: piątek, 25 lipca 2008, 21:12
Numer GG: 2565250
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Bussumarus »

A może zagrajmy na tym GM2 ? Nie wiem co to jest to hostowanie, więc jak by ktoś mógł to niech mnie łaskawie oświeci.
OLDSCHOOL!
mone0
Mat
Mat
Posty: 473
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 14:05
Numer GG: 12563782

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: mone0 »

Możemy przełożyć ale co to da jak nie rozkminimy jak zrobić, by wszyscy mogli sobie pograć. Nie znam ACN i nie wiem czy jak wszyscy mieliby konta, czy wtedy by zadziałało.
Jedna osoba raczej nie wymyśli tego i trzeba będzie zrobić jakieś próbne spotkanie.
Nie wiem jak wpadniecie na coś to dajcie znać. Ja ze swojej strony założę konto, ale jak to dalej działaćbędzie tego nie wiem.

Host to z angielskiego gospodarz [lub nosiciel], ten na którym żeruje się ;p
"drobnostki tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest drobnostką" Michał Anioł
Bussumarus
Marynarz
Marynarz
Posty: 336
Rejestracja: piątek, 25 lipca 2008, 21:12
Numer GG: 2565250
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Bussumarus »

Dobra ja już pasuje, kiedy indziej zagramy. Teraz wychodzę i do wieczora nie ma mnie w domu.
OLDSCHOOL!
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Azrael »

Ale mu Moneo wytłumaczyłeś :lol:
Host - to założyciel serwera/pokoju/chata (ale jednocześnie "zakładać")

Ja dzisiaj pogrzebie w opcjach na tym ACN i zobacze, czy gdzieś tam można powiększyć liczbę osób, ale możliwe, że nie w końcu to tylko Beta, więc w najgorszym wypadku zagramy/cie w trzech... choć można też pograć przez Skype/GG
Bo chyba wszyscy mamy Skype i GG?

@Phoven - gdybyśmy mieli grać przez Skype, moglibyśmy tylko pisać, a ty mógłbyś do tego czasu przygotować sobie kilka mapek, które, albo sHostujesz na Imageschack i będziesz dawał nam linki, albo będziesz podsuwał pod kamerkę(o ile masz) , tak jak kości.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
mone0
Mat
Mat
Posty: 473
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 14:05
Numer GG: 12563782

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: mone0 »

@ Azrael

Pewni, ze dobrze mu wytłumaczyłem :p wiadomo gospodarz to na wsi [zaprasza i takie tam ;p]

Jeden z użytkowników naszego forum pisał, że 4 osoby mogą grać, ale nie wiem czy to prawda. Macie tu jego bloga http://khakiplaygame.blogspot.com/

Z tym twierdzeniem, że wszyscy mają gg bym się nie zgodził [ja długo nie miałem, bo nie było mi potrzebne :D], a Skype nie mam nadal [znaczy się konta, samom instalkę mam ;p]
"drobnostki tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest drobnostką" Michał Anioł
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Sihamaah »

A może zagrajmy na tym GM2
Phovenowi ten program nie chodzi :P
Z tym twierdzeniem, że wszyscy mają gg bym się nie zgodził
Pobierz, zaintaluj, pogramy :P

Trzeba poszukać innych możliwości.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
mone0
Mat
Mat
Posty: 473
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 14:05
Numer GG: 12563782

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: mone0 »

Chyba to ze zmęczenia, ale jasno nie wyraziłem się chyba. GG posiadam, pobrane, zainstalowane, nawet numer mam ;p
Skype'a też mam, jednakże nie mam założonego konta, po prostu nie jest mi potrzebne/nie mam znajomych z granicą itp. itd.

Co do Skype to możemy tak się kontaktować, tylko nie pamiętam, czy tam jest opcja wideokonferencji. Chyba, że tylko będziemy widzieć jak Phoven rzuca kostkami a sami będziemy czatować.
"drobnostki tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest drobnostką" Michał Anioł
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Phoven »

Phovenowi ten program nie chodzi :P
Chciałbym zauważyć, ze Tobie też nie. ;P Dlatego, też z niego zrezygnowaliśmy.

A co propozycji gg/skypa/irca - to jestem za - może i nie oferują tych wszystich dupereli co specjalistyczne table ale jest przynajmniej pewność, ze będą działały. :P
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Azrael »

Co do Skype to możemy tak się kontaktować, tylko nie pamiętam, czy tam jest opcja wideokonferencji. Chyba, że tylko będziemy widzieć jak Phoven rzuca kostkami a sami będziemy czatować.
No jasne, że tak poco nam więcej? Uwierz, że nie chcesz zobaczyć mojej twarzy ;)

Zresztą ja tam Phovenowi ufam, nawet nie muszę widzieć tych kostek, ale za to inne ciekawe rzeczy mógłby nam Mg pokazywać... Bez skojarzeń! Miałem na myśli mapki, rysunki itp.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Bussumarus
Marynarz
Marynarz
Posty: 336
Rejestracja: piątek, 25 lipca 2008, 21:12
Numer GG: 2565250
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Bussumarus »

No to kiedy wkońcu zagramy ?
OLDSCHOOL!
mone0
Mat
Mat
Posty: 473
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 14:05
Numer GG: 12563782

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: mone0 »

Mieliśmy dogadać się co do formy gry, czy to przez skype, gg, czy inne. Mnie to jest obojętne przez co będziemy grać, byleby w ogóle można było pograć. Może zrobimy jakieś głosowanie przez co gramy, bo tak nie dojdziemy do niczego sensownego, tylko nie potrzebnie będziemy czas tracić.

Dla mnie może to być gg/skype w dni powszednie i sobotę w godzinach 10-20.
"drobnostki tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest drobnostką" Michał Anioł
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Sesja na GG/Adobe Connect Now

Post autor: Azrael »

Według mnie najlepszy będzie skype, ew. gg, coś koczownik się nie odzywa, więc jeśli on zrezygnował to chyba może być też ACN.

Godzine ustalcie między sobą ja akurat mam taki moment w życiu, że nie wiem co będzie za pięć minut.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
ODPOWIEDZ