Parada Koksów

Zablokowany
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

GRUBY NIEMICKI ŻOŁDAK W PIKIELHAUBIE pomylił lumpy, w których schował się ŻEBRAK "ACH, JAKI JESTEM BIEDNY" DELUXE z miejską kloaką. Zaniepokojony okupującymi ją żebrakami, których wziął za nieryjczyków wezwał patrol wrmachtu. Stojąc na straży GRUBY NIEMIECKI ŻOŁDAK W PIKIELHAUBIE sięgnął po piwo i stojąc tyłem do wejścia do lumpów zmienił je w metan wyadlony odbytni akurat w momencie gdy stojący tam oficer zapalał cygaro. Wybacz Strateks ale twój KOKS powienien się chyba nazywać FRYTKA.

KOKSÓW stan obecny:
GRUBY NIEMIECKI ŻOŁDAK W PIKIELHAUBIE



KOKSY niebyłe:
NIEWIELKA ZAWIECZNA ISTOTA Z OTCHŁANI ZDZISŁAW
ZMUTOWANA SAMOŚWIADOMA I SPLEŚNIAŁA KANAPKA Z UBIERGŁEGO MILENIUM
ZAKONSPIROWANY POWSTANIEC WINKELRIED NARODÓW


KOKSY zniwelowane:
ZIEMNIACZANY MŚCICIEL ZAGŁADY
SKACOWANY ALKOHOLIK CZESŁAW
ŚREDNIO ŚMIERTELNY WIRUS JEBOLA
BETONOWY BUGGER BRET, BITEWNIAK BILLA
ŻEBRAK "ACH, JAKI JESTEM BIEDNY" DELUXE
Ostatnio zmieniony środa, 14 lutego 2007, 22:38 przez Perzyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Zajcew
Marynarz
Marynarz
Posty: 161
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 15:36
Lokalizacja: Fort Łódź

Post autor: Zajcew »

MARIAN PIĄTY KSIĘŻYC SATURNA rozkazuje czczącym go żabom wytropić i zniszczyć PONUREGO SKRZATA ZAGŁADY. Żaby pakują się do swojego międzygwiezdnego transportowca i lecą na ziemię gdzie wyładowują się do najbliższego zdolnego do życia bagna. Pech chciał, że było to właśne to bagno, w którym ukrył się PONURY SKRZAT ZAGŁADY. Ich dowódca wysyła kastę żabich wojowników złożoną z mięsożernych kijanek, która sprawnie rozprawia się z niczego nie podejrzewającym SKRZATEM. Kajtek Raulin przyślij więcej mięsa armatniego!

KOKSY na chodzie: 2 (SUPER SIERŻANT DUPOTRUJEC, MARIAN PIĄTY KSIĘŻYC SATURNA )

Zmiecione z powierzchni Ziemi: 4 (CYGAŃSKI GOLEM FAN THE VILLAGE PEOPLE, MAŁA ZŁOTOWŁOSA DZIEWECZKA,MEGA MROCZNIE TRÓ GRANDŻOWY JANEK,PONURY SKRZAT ZAGŁADY

Nasi w Valhalli:3 (TOTALNIE KOMUNISTYCZNY OFICER POLITYCZNY GRIGORIJ, ŚREDNIO ŚMIERTELNY WIRUS JEBOLA, FAN FALLOUTA Z
FROMBORKA FRANEK)
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Post autor: kajtek Raulin »

Z krainy nudnych pajaców przyzywam BUTA Z LEWEJ NOGI
Jest głupi i nudny jak flaki z olejem.
Ukrywa się w śmietniku.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

I'm in. 8)

Z Planu Wódki za pomocą ochydnego bluźnierczego rytuału z użyciem "Ojczyźnianej" przyzywam MISTYCZNEGO ŻYWIOŁAKA WÓDKI (GREJTER). Posiada on dwie bardzo ciekawe umiejętnosci:
1) Promil attack ! Potrafi on wniknąć do organizmu przez osmozę i spowodować śmierć z przepicia!
2) Transformuje w "mistyczne kielony" które sie od niego oddzielają i atakują w róznoraki sposób. Mój kokos ukrywa sie 5 butelce wódki na lewo od wejscia do "Żabki" w twoim mieście !!!

Ne macie szans 8)

Aha i powołuje sojusz:
Liga na rzecz anihilacji innych kokosów które nie sa naszymi kokosami i chcą anihilacji naszych kokosów które nie sa ich kokosami. W skrócie:
LNRAIKKNSNKICANKKNSIK Hurra :D
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

Poprzez Matrixa Neostrady przyzywam z otchłani lipnych reklam ZMUTOWANĄ PRZEZ CHAOS KRYSTYNĘ Z GAZOWNI. Jej moce to Tworzenie Gazu Twardego Jak Stal I Nie Tylko Jak Stal oraz Przyzywanie Demonów W Służbie Wszechogarniającego Chaosu. ZMUTOWANA PRZEZ CHAOS KRYSTYNA Z GAZOWNI ukrywa się w unoszącym się w Spaczni Zamku Z Gazu Twardego Jak Cement, który otacza Rojem Demonów W Służbie Wszechogarniającego Chaosu.

KOKSY W GRZE :ZMUTOWANA PRZEZ CHAOS KRYSTYNA Z GAZOWNI

KOKSY NA GROBOWISKU: NIE STWIERDZONO

KOKSY ZDEZINTEGROWANE: BRAK, ZA TO SPORO OCZEKUJĄCYCH

PS. Zgłaszam chęć przystąpienia do LNRAIKKNSNKICANKKNSIK.
Oczekiwanie na potwierdzenie
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Otwieram mroczną księgę "102 Prześmieszne Opowiastki o Kotach" szalonego Abdula Alhazreda i wzywam z otchłani OSTATNIEGO SZABLOZĘBEGO KOTA KANAPOWCA. Potrafi on naostrzyc pazury o twoją kanapę i nie tylko kanapę oraz pluć kłębkami swojej plugawej sierści. OSTATNI SZABLOZĘBY KOT KANAPOWIEC skrywa się pod szafką w pobliskim sklepie zoologicznym.


KOKSÓW stan obecny:
GRUBY NIEMIECKI ŻOŁDAK W PIKIELHAUBIE
OSTATNI SZABLOZĘBY KOT KANAPOWIEC


KOKSY niebyłe:
NIEWIELKA ZAWIECZNA ISTOTA Z OTCHŁANI ZDZISŁAW
ZMUTOWANA SAMOŚWIADOMA I SPLEŚNIAŁA KANAPKA Z UBIERGŁEGO MILENIUM
ZAKONSPIROWANY POWSTANIEC WINKELRIED NARODÓW


KOKSY zniwelowane:
ZIEMNIACZANY MŚCICIEL ZAGŁADY
SKACOWANY ALKOHOLIK CZESŁAW
ŚREDNIO ŚMIERTELNY WIRUS JEBOLA
BETONOWY BUGGER BRET, BITEWNIAK BILLA
ŻEBRAK "ACH, JAKI JESTEM BIEDNY" DELUXE


ps. Nie dość, że mam najwięcej fragów to jeszcze najwięcej fragów jednym koksem ZAKONSPIROWANY POWSTANIEC WINKELRIED NARODÓW ubił 3 przed smiercią.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

A co mi tam.

Przeglądając zawartość mojego biurka, przekopując stosy papieru, płyt itd. znajduję STARĄ SPLEŚNIAŁĄ BUŁKĘ Z MASŁEM. Stwór ten nikczemny zna dwie ciekawe zdolności:
1. Rozsiewanie smrodu kwasu masłowego. Powoduje natychmiastową śmierć lub utratę przytomności wszystkich koksów o czułym węchu.
2. Pochłanianie. Bułka jest w stanie wchłonąć niesamowite ilości wszystkiego co żyje, ale pod jednym warunkiem. To coś musi okropnie śmierdzieć.

Mój koks schował się w koszu na śmieci w zapomnianym przez wszystkich domu, w którym od lat nikt nie sprzątał.

PS. Wyrażam chęć wstąpienia do LNRAIKKNSNKICANKKNSIK.
...
Strateks
Pomywacz
Posty: 43
Rejestracja: sobota, 10 lutego 2007, 14:01
Lokalizacja: Tu Też Byłem Ciapy: Tak
Kontakt:

Post autor: Strateks »

Dzwonię po ślusarza, ale zamiast niego pojawiają się PAT I MAT - DWAJ ZARADNI CZECHOSŁOWACY. Szczęśliwie udaje mi się namówić ich do pracy po swojej stronie, ale niekoniecznie w swoim domu. PAT I MAT - DWAJ ZARADNI CZECHOSŁOWACY potrafią przeprowadzać prace tak domowe, jak pozadomowe, które zawsze kończą się totalną katastrofą, oraz występować w znanej i lubianej kreskówce pod postacią plastelinków. Moi nowi pomocnicy biorą się za naprawę kosiarki w zamkniętym warsztacie - przeszkadzanie im będzie śmiertelnie niebezpieczne.


KOKSEN Statistiken
Oddychają:
1) PAT I MAT - DWAJ ZARADNI CZECHOSŁOWACY

Na wcześniejszej emeryturze:
1) CYGAŃSKI GOLEM FAN THE VILLAGE PEOPLE
2) BETONOWY BUGGER BRET, BITEWNIAK BILLA
3) STARY RZĘŻĄCY GĄSIOR-PASTUCH HURLEY
4) ŻEBRAK "ACH, JAKI JESTEM BIEDNY" DELUXE

Zdefitowani:
1) BARDZO MROCZNA MAŁA DZIEWCZYNKA Z MORKYMI WŁOSAMI
2) 10 METROWY KLON PARIS HILTON
3) FIOLETOWY ŚWISTAK POSIADAJĄCY MŁOTEK DO WBIJANIA RÓŻNYCH RZECZY DO ZIEMI
4) ZAKONSPIROWANY POWSTANIEC WINKELRIED NARODÓW
Zajcew
Marynarz
Marynarz
Posty: 161
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 15:36
Lokalizacja: Fort Łódź

Post autor: Zajcew »

Kożystając z moich konszachtów z ruską mafią sprowadzam z Władywostoku NAJWIĘKSZEGO MIŁOŚNIKA BETONU BOBKA. Ten człowiek ze stali, a nawet z betonu potrafi:

1. Kożystać z motopompy klasy przemysłowej lejącej pierwszorzędnym betonem
2. Wykonywać atak sprężynującymi betonowymi kulami pingpongowymi

Pewny swego triumfu NAJWIĘKSZY MIŁOŚNIK BETONU BOBEK chowa się w swojej opancerzonej betoniarce bojowej. Beton Power !!!

KOKSY na chodzie: 3 (SUPER SIERŻANT DUPOTRUJEC, MARIAN PIĄTY KSIĘŻYC SATURNA,NAJWIĘKSZY MIŁOŚNIK BETONU BOBEK)

Tyle KOKSÓW pokonaliśmy: 4 (CYGAŃSKI GOLEM FAN THE VILLAGE PEOPLE, MAŁA ZŁOTOWŁOSA DZIEWECZKA,MEGA MROCZNIE TRÓ GRANDŻOWY JANEK,PONURY SKRZAT ZAGŁADY

Odznaczonych pośmiertnie:3 (TOTALNIE KOMUNISTYCZNY OFICER POLITYCZNY GRIGORIJ, ŚREDNIO ŚMIERTELNY WIRUS JEBOLA, FAN FALLOUTA Z
FROMBORKA FRANEK)
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Sięgając ręką gwiazd, z przestrzeni kosmicznej wyciągam NIEWIELKIEGO, ZIELONOEGO ACZKOLWIEK GROŹNEGO UFOLUDKA ZIEMOWITA. Potrafi on tworzyć statki kosmiczne oraz nimi pilotować a także mówić niezrozumiałymi bełkotliwymi jezykami. NIEWIELKI, ZIELONY ACZKOLWIEK GROŹNY UFOLUDEK ZIEMOWIT chowa się w koszu na śmieci w domu pewnego człowieka gdzie czeka aż jakiś KOKS będzie przechodził obok.


Alive:
1) NIEWIELKI, ZIELONY ACZKOLWIEK GROŹNY UFOLUDEK ZIEMOWIT
Dead:
1) GROŹNY ŚNIEŻNY BAŁWAN ARKTOS
2) MAŁA ZŁOTOWŁOSA DZIEWECZKA
Killed:
1) ZMUTOWANA SAMOŚWIADOMA I SPLEŚNIAŁA KANAPKA Z UBIEGŁEGO MILENIUM
.
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

OSTATNI SZABLOZĘBY KOT KANAPOWIEC zaczął ostrzyć pazury ścianę kanciapy, w której siedzieli PAT I MAT - DWAJ ZARADNI CZECHOSŁOWACY. Poruszeni losem biednego zwierzątka postanowili zrobić mu słupek do drapania. Niestety dwójka potomków McGyvera zapomniała, że właśnie naprawiają kosiarkę. Kilka nieostrożnych ruchów potem ostrze uruchomionej kosiarki urwało się i poleciało do góry zmieniając się w wirujące ostrze śmierci. OSTATNI SZABLOZĘBY KOT KANAPOWIEC cudem zdążył uciec i się ukryć, Czechosłowacy nie. Strateks twój KOKS otrzymuje oficjalny tytuł zdekapitowanego.

KOKSÓW stan obecny:
GRUBY NIEMIECKI ŻOŁDAK W PIKIELHAUBIE
OSTATNI SZABLOZĘBY KOT KANAPOWIEC

KOKSY niebyłe:
NIEWIELKA ZAWIECZNA ISTOTA Z OTCHŁANI ZDZISŁAW
ZMUTOWANA SAMOŚWIADOMA I SPLEŚNIAŁA KANAPKA Z UBIERGŁEGO MILENIUM
ZAKONSPIROWANY POWSTANIEC WINKELRIED NARODÓW


KOKSY zniwelowane:
ZIEMNIACZANY MŚCICIEL ZAGŁADY
SKACOWANY ALKOHOLIK CZESŁAW
ŚREDNIO ŚMIERTELNY WIRUS JEBOLA
BETONOWY BUGGER BRET, BITEWNIAK BILLA
ŻEBRAK "ACH, JAKI JESTEM BIEDNY" DELUXE
PAT I MAT - DWAJ ZARADNI CZECHOSŁOWACY
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Post autor: kajtek Raulin »

BUT Z LEWEJ NOGI w sklepie o jakże tajemniczej nazwie żabka spostrzegł GLEJTERA.BUT Z LEWEJ NOGI swoją głupotą poraził GLEJTERA a ten rozpłynął się po pięknej,lśniącej posadce sklepu.Pani Gertruda tamtejsza sprzątaczka od razu wytarła zmarłego GLEJTERA poczym mopa showała do kantorka.
Składam szczere kondolęcje Force ray twój KOKS nie żyje

Zabite KOKSY:
GLEJTER

Żyjące:
BUT Z LEWEJ NOGI
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Przywołuję z najgłębszych otchłani RZEŹNICKĄ KULĘ MROKU. Potrafi ona:
1. Przywołać każdą figurę obrotową, która będzie starała się przewiercić wszystko co stanie jej na drodze.
2. Potrafi obedrzec z futra każde zwierzę, tak aby zdechło z zimna, nawet latem.
Kula chowa sie w piórniku dziecka idącego właśnie do przedszkola.

KOKSY ŻYWE:
-STARA SPLEŚNIAŁA BUŁKA Z MASŁEM
-RZEŹNICKA KULA MROKU


KOKSY ULEGŁE ANIHILACJI
-nie stwierdzono


KOKSY ZANIHILOWANE
-nie stwierdzono
...
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

Poprzez Koneksje Czterech Pe (moja partia, nie mylić z programem Ministra Romciomcioma) przywołuję BOJÓWKĘ NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW. Mimo że jest ich 195,53(1), są traktowani jak jeden KOKS. Potrafią oni Tarasować Autostrady Ciągnikami Śmierci oraz Błyskawicznie Spalać Mózg Solarką. Ukrywają się oni w Oborze Śmierci, otoczonej smrodem tak strasznym, że żeby zbliżyć się na mniej niż 10m trzeba wyrzucić 14,9(2) na niemodyfikowanej k10, o ile się nie jest rolnikiem.

KOKSY W GRZE :ZMUTOWANA PRZEZ CHAOS KRYSTYNA Z GAZOWNI, BOJÓWKA NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW

KOKSY NA GROBOWISKU: NIE STWIERDZONO

KOKSY ZDEZINTEGROWANE: BRAK, ZA TO SPORO OCZEKUJĄCYCH
BTW: http://www.4p.blog.onet.pl
Douma
Pomywacz
Posty: 24
Rejestracja: środa, 20 grudnia 2006, 11:50
Lokalizacja: okolice Łodzi

Post autor: Douma »

z zielonych pół loriendinu przywołuje Lothariona Krasnoluda Sierotę Wychowanego Przez Elfy,w swoim życiu naumiał się następujących umiejętności:
1)śpiewać ckliwe elfickie pieśni miłosne,które wywołują samobójstwo osoby słuchającej
2)spać z otwartymi oczami

po przywołaniu chowa się do lasu

obecnie żyjące koksy:Martwy Kot Szczęściarz Pochowany W Pudełku W Lesie,
Lotharion Krasnolud Sierota Wychowany Prze Elfy
martwe koksy:-stara bardzo wulgarna niedopita kawa,Wiecznie pijanego i ciągle napalonego towarzysza Lolka
unicestwione koksy:FAN FALLOUT'A Z FROMBORKA FRANEK
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Podczas szalonej imprezy w zapomnianym przez wszystkich barze na moją stronę przechodzi TEN, KTÓRY WCIĄGA NOSEM SMOKI JAK JA KOKS. Potrafi on wciągnać różne rzeczy nosem by potem nimi smarknąć i częstuje wszystkich smoczą amfą - najmocniejszym narkotykiem świata (równą moc ma tylko wciągnięty nosem smok). Wciąga się on sam do swojego nosa i czega na okazję by się zdardziecko stamtąd wyskmarknąć.

KOKSÓW stan obecny:
GRUBY NIEMIECKI ŻOŁDAK W PIKIELHAUBIE
OSTATNI SZABLOZĘBY KOT KANAPOWIEC
TEN, KTÓRY WCIĄGA NOSEM SMOKI JAK JA KOKS


KOKSY niebyłe:
NIEWIELKA ZAWIECZNA ISTOTA Z OTCHŁANI ZDZISŁAW
ZMUTOWANA SAMOŚWIADOMA I SPLEŚNIAŁA KANAPKA Z UBIERGŁEGO MILENIUM
ZAKONSPIROWANY POWSTANIEC WINKELRIED NARODÓW


KOKSY zniwelowane:
ZIEMNIACZANY MŚCICIEL ZAGŁADY
SKACOWANY ALKOHOLIK CZESŁAW
ŚREDNIO ŚMIERTELNY WIRUS JEBOLA
BETONOWY BUGGER BRET, BITEWNIAK BILLA
ŻEBRAK "ACH, JAKI JESTEM BIEDNY" DELUXE
PAT I MAT - DWAJ ZARADNI CZECHOSŁOWACY
Zajcew
Marynarz
Marynarz
Posty: 161
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 15:36
Lokalizacja: Fort Łódź

Post autor: Zajcew »

SUPER SIERŻANT DUPOTRUJEC kożystając ze swego doświadczenia w odnajdywaniu żołnierzy wietkongu wytropił MEGA WIELKIEGO BOSKIEGO I ŚWIECĄCEGO AURA JEZUSA V. 3. Kożystając z obecności JEZUSA próbuje zorganizować mszę polową jak to już wielokrotnie na wojnie robił i wzywa kapelana swojej jednostki. Kapelan jednak szybko orientuje się, że ten JEZUS choć swieci aurą nie jest boski i odprawia na nim swoje najsilniejsze rytuały egzorcystyczne odsyłając go do piekła skąd zapewne pochodzi. SIERŻANT DUPOTRUJEC woła "mission acomplished" i wraca do dżungli.
Niestety Dromader w starciu z moimi KOKSAMI trzeba być czymś więcej niż bogiem.

KOKSY na chodzie: 3 (SUPER SIERŻANT DUPOTRUJEC, MARIAN PIĄTY KSIĘŻYC SATURNA,NAJWIĘKSZY MIŁOŚNIK BETONU BOBEK)

Egzekucji dokonano na: 5 (CYGAŃSKI GOLEM FAN THE VILLAGE PEOPLE, MAŁA ZŁOTOWŁOSA DZIEWECZKA,MEGA MROCZNIE TRÓ GRANDŻOWY JANEK,PONURY SKRZAT ZAGŁADY,MEGA WIELKI I ŚWIECĄCY AURA JEZUS V.3)

Odznaczonych pośmiertnie:3 (TOTALNIE KOMUNISTYCZNY OFICER POLITYCZNY GRIGORIJ, ŚREDNIO ŚMIERTELNY WIRUS JEBOLA, FAN FALLOUTA Z
FROMBORKA FRANEK)
Zablokowany