1.

Zablokowany
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Uffff dzięki...wody było już prawie pod sufit...jeszcze chwila i byłbym topielcem :P
Teraz oczywiście Ono zmusiłem do suszenia wszystkiego, ale tak się chłopak zapalił (dosłownie) do pracy, że musze uważać by mi niczego nie spopielił ;)

Brawo! Właśnie odkryłeś sposób w jaki ja i Haer edytowaliśmy posty od paru tygodni A po wylogowaniu znika, bo można tylko swoje posty usuwać, a użytkownik niezalogowany nie ma swoich postów

MAd zdekonspirowano nas! Musimy usunąć Runiqa zanim wszystkim wygada naszą tajemnicę!!

P.S. Qinur, zastanowię się nad wypuszczaniem Onego z szafy przed świętami, ale tylko pod warunkiem, że będzie (nie)grzeczny i obieca nie mordować mojej rodziny
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Zaraz... czy on powiedział USUNĄĆ?! Oni tu idą! AAAAAARGH!!
-------------------------------------------------------------------------------------
POCZĄTEK WALKI

Najemnik rzut 1k6*: 1
Najemnik 2 rzut 1k6: 6
Runiq rzut 1k6 +2k6 za ogień**: 8

Runiq: Ha ha ha!
<Ciach! ciach! Rrrrrarrrrgh! Krew!>

Najemnik umiera.

Najemnik 2 ucieka.

* - system rzutów zmyślony. :D
** - chodzi o ogień z Płonącego Ostrza.

KONIEC WALKI
-------------------------------------------------------------------------------------
I tym razem mi się udało! Ech... Ech...
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Trzeba będzie wysłać ulepszone wersje ("Upgrades..." - z czego to cycat?? :D), ew. takich, którzy mogą o sobie mówić, że jest ich dużo ("You know what's good about me?..." - j/w).
Nareszcie się zemścimy ("At last we will have revenge " :P)

Na koniec powiem, że "ja tu tylko pomoc niosę" i, że "kolegi nie poznaję" po czym udam się wypić bliżej nieokreśloną substancję mimo, że "w tym mogą być promile". :D
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

LUDZIE! WŁAŚNIE PRZED CHWILĄ POBILIŚMY REKORD, JEŚLI CHODZI O ILOŚĆ LUDZI NA FORUM!!! OBECNY REKORD TO 9 UŻYTKOWNIKÓW!

Hmm... czyżby świąteczna atmosfera miała na to jakiś wpływ? A może to niedziela? A może i to i to? Hmmm... hmm... hmmm...

A Haer'dali gada od rzeczy. :P
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Mój drogi, mylisz subtelną sztukę używania cytatów, z mówieniem od rzeczy. Do matury taka zdolność przydaje się jak znalazł (tzn. zdolność używania cytatów, anie gadania od rzeczy, choć to drugie także czasem bywa przydatne...hmm musze to przemyśleć :D).
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Haer, wystarczy nam na niego tylko jedno dobre "Systemic Anomaly"
Ma tura? A nie było jeszcze mojej! A przed nami i tak ma jeszcze ruch ta grupka goblinów...

Też zauważyłem, że nowy rekord padł... i miejmy nadzieję, że to będzie powtarzać się coraz częściej :wink: A tyle ludu przyszło pewnie dlatego, że wczoraj był mały ruch i chcieli nadrobić zaległości
:wink:
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Nieee wszyscy byli ciekawi co tyle krzyku robię, więc się zbiegli :)

Grupka goblinów już ruch wykonała, teraz te dwa wielkie czerwone jaszczury, które myślą, że jak zioną ogniem to im wszystko wolno, po tym moje booostfo, a na końcu Ty jamodylu :D
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


no fakt: z piekła rodem głos demonicznego barda + pisk kota nadepniętego na ogon = cały internet staje na nogi i patrzy co sie stało ;-P

czyli jamodyl czeka, aż sie wszyscy sami pozabijają, a jemu zostanie tylko skonsumować (dosłownie i bez skojarzeń!) to, co z nich zostanie? Mmmmm... I like it!
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Nie ma tak dobrze - ja jem (nie jajem, tylko ja jem...) jako pierwszy :D

Od razu cały internet...tylko społeczność forumowa :P
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


No dobra -ale potem ja zjadam Ciebie - czyli i tak wszystko moje :D

phi, za kilka miesięcy to będą synonimy
:D
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

A chcesz niestrawności dostać? Przecież wiesz na czym moje booostfo dorastało. Możemy się podzielić - i tak wszystkiego nie będę w stanie zjeść :P
Gość

Post autor: Gość »


Jaka niestrawność? Jamodyl zje wszystko (i całą restę też) i będzie zadowlony... widzisz Ty nie zjesz wszystkiego - a jamodyl tak, i wciąż będzie głodny... :wink:

O! I drugi już tego dnia rekord - 11 użytkowników! (szkoda, ze mnie wtedy nie było (byłaby parszywa dwunastka;-P), ale musiałem stoczyć bitwę z kąpielą). Czyżby forum ruszyło galopem do przodu?
:D
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Aj! Powyższy post jest mój, ale coś mam ostatnio problemy z logowaniem - forum wylogowywuje mnie w losowych momentach
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Zjedz Ciasteczka, powinno pomóc.

A co do identyfikacji powyższego posta: kto inny ma tylko fioletowy długopis? ;P
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


No właśnie w tym problem, ze to zdaje się być niezależne od ciasteczek, a wynika z jakiegoś błędu przglądarki (MF - choć gdy błąd się pojawi to włączenie IE nie pomaga) - bo kiedy mnie wylogowywuje to choćbym nie wiem ile razy logował się ponownie (oczywiśćiwłączam autologowanie), to zawsze jestem zalogowany na "jeden ekran" - tzn. jak wejdę w jakiś temt czy dział to już jestm odlogowany. Żeby temu zaradzić muszę pozamykać wszystkie aplikacje związaen z netem, a następnie pierwsze co zrobić to wejść na forum - potem przez jakiś czas jest dobrze... Jutro spróbuję usunąć ciasteczka i zjeść ponownie (może sie popsuły?)

I to nie jest fioletowy, tylko purpurowy tudzież indigo ;-P
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Ciemna lila.... Daleko temu do purpury. ;P

A ustawienia w przyjmowaniu ciasteczek? Aplikacje typu admuncher, etc? Nadgorliwe frewalle? ;P
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Zwał jak zwał - według forum jest to purpurowy ;-P (choć faktycznie trochę się od prawdziwej purpury różni)

Większość czasu jest dobrze, a kiedy jest źle to wyłączenie firewalla nic nie daje (a czasem kiedy jest wyłączony (bo jakiejś strony nie chciał puścić) też robi się to "coś"). To prawdopodobnie jakiś błąd w samym Windows - pojawia się najczęściej (ale nie zawsze) gdy na raz: przeglądam pare stronek, gadamna gg z paroma osobami i coś ściągam, chociaż zjawwia sie też gdy mam otwarte tylko forum...
Zablokowany