Nasze Avatary...

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Yody mistrza fanem tyś? :wink:
A co do runy - cóż, może nie jest tak piękna jak czacha lub Hasacz :wink: ale miałeś pomysła - proponuję jednak dokonać obróbki - np. powiększyć runę i otoczyć ją kwadratową ramką, a napisy dodać np obok lub pod w linii - pokombinuj troszkę, a może z tego wyjść coś fajnego
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

ten nowy avat Mada to tak okazjonalnie [ matrix na TVN ] czy na stale ? ...

PS. ten Jamnik nie istnieje...
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Zainspirowało mnie n-te obejżenie Matrixa, ale avik chyba zostanie, bo nieźćle mi chyba wyszedł (tak mi się przynajmniej wydaje... a co wy sądzicie?).

PS. To co widzisz to tylko iluzja - naprawdę jest tylko jamnik:D
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

wyszedl fajnie.

ja musze poszuakc czegos naprawde wypasionego :D


PS. To jest Chosen-jamnik [ The One ]
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


I kolejne ulepszenie avika :D Zanim ktoś się spyta co tak właściwie niby zmieniłem to może sam się przyznam: kształt z kwadratu na prostokąt, jamnik (agent Jamnix\The Chosen-hund - co kto woli :wink: ) został pomniejszony (ale za to, żeby nie był smutny poprawiłem światłocień na jego okularkch i zielonkawą "powłokę" na nim i dorobiłem mu ręcznie kawałek ucha, bo normalnie było w połowie zasłonięte) ustępując miejsca poprawionemu (czytaj: zrobionemu całkiem od nowa, dużo bardziej zaawansowaną techniką) kodowi w tle (kod ten wciąż jednak nie jest w pełni zgodny z moimi oczekiwaniami, więc niedługo spróbuję go poprawić :D )

A co do wyboru najlepszego avika (jeśli coś takiego jak "najlepszy avik" wogule istnieje - wszak każdy najbardziej lubi swojego :D ) - to należałoby rzeczywiście zabronić głososowania na Swojego i ustalić jakieś zasady (każdy ma jeden/trzy głosy, lub np. przyznaje 1, 2 i 3 miejsce (o wartości np 3/2/1 punktów) tudzież ma np. 5 punktów do dowolnego rozdzielenia itp. itd.) - tylko komu chiciałoby się to potem podliczać?:wink:
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Mój avik jest najpiękniejszy:D Dokonalem w nim tylko jedną przeróbkę, ale za to jaką! Mała rzecz, a cieszy... :twisted:
żyję
Rallat
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 99
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 11:39
Numer GG: 0
Lokalizacja: Wrocław/Rybnik
Kontakt:

Post autor: Rallat »

Krsnolud pijący wino - tego jeszcze nie było! :D
Jeszcze powiedz, że chianti, albo boski falern. :twisted: Toż to elfi napój jest! Krasnoludy piją gęstawe, mętne piwo, alibo spirol, ale wino? :D
:!: :twisted: :!:
"To była wolność. Utrata całej nadziei była wolnością..."
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

najladniejsze avatarki maja zawsze dziwoludki !! :D oraz xywki ktore sa odzwrieciedleniem ich poczucia humoru :? a do tego to wam powiem ze mad phantom to smuggler :D sam mi to na GG chcial wmowic ale mu sie nie udalo ;) hehehehehehe... a potem mi bana dal bo na slowa obnizalem jego autorytet :) hehehehehehehehe... no a wracajac do awatarkow to kame senin jest megaaaaaaaa!! :]
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »

dsadfga_atadf_a pisze:najladniejsze avatarki maja zawsze dziwoludki !! :D oraz xywki ktore sa odzwrieciedleniem ich poczucia humoru :? a do tego to wam powiem ze mad phantom to smuggler :D sam mi to na GG chcial wmowic ale mu sie nie udalo ;) hehehehehehe... a potem mi bana dal bo na slowa obnizalem jego autorytet :) hehehehehehehehe... no a wracajac do awatarkow to kame senin jest megaaaaaaaa!! :]

O ja,o. Przykro mi ale WSZYSTKIE zdania w powyższej wypowiedzi są fałszywe. Po pierwsze to na GG ciągle CELOWO mi przeszkadzałeś pisząc wszelakie brednie i głópoty - i za to Cię zablokowałem, bo jesteś jedną z nielicznych osób potrafiących mnie zirytować swoim brakiem inteligencji. A z tym Smugglerem to nie wspomniałeś, że na chwilę nawet uwierzyłeś (i to nie pierwszy raz kiedy robiłem sobie z Ciebie jaja), a poztym to JA wielokrotnie Ciebie zmiażdżyłem i ośmieszyłem w tych dyskusjach (zresztą co to za dyskusje? Ty bluzgałeś i rzucałeś starymi\oklepanymi\pseudośmiesznymi hasłami, a ja odpierałem je bez najmniejszego problemu ciągle Cie przy tym ośmieszając - po prostu nie miałeś szans) - i to z ogromną pomocą z Twojej strony (prawdę powiedziawszy to sam zrobiłeś z siebie kogoś mądrego inaczej - albo może nie zrobiłeś, ale udowodniłeś, że po prostu taki jesteś?) A to, że nie rozumiałeś aluzji, gęstej ironi i szyderstwa w moich wypowiedziach do Ciebie (przez co brałeś je za bezsensowne) to już naprawdę nie moja wina.
Ale musiałeś napisać tego posta, no nie? Niech zgadnę - chcesz sprowokować mnie do flemowania, żebyśmy obaj dostali po BANie - tak?
A może widzisz, że do czegoś doszedłem na tym forum i próbujesz mnie publicznie ośmieszyć? W końcu Tobie to i tak wszystko jedno... Nie zależy Ci przecież na tym forum - wiedz, że pamięć mam dobrą i wciąż pamiętam jak chciałeś się tu włamać, a to że zostałbyś za to wywalony nie robiło Ci różnicy (po prostu zabrakło Ci umiejętności (a może i odwagi?) by to zrobić)
Podsumowując - masz mentalność małego dziecka ("JA jestem dobry i cacy, a wszystko inne jest be, a to czego nie rozumiem jest głópie") - więc mam dla Ciebie jedno słowo-radę: dorośnij.
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Eeee MAd? Wszystko w porządku? Może następnym razem skorzystasz z PW, ew. powiadom moda/admina o probie osmieszenia, ale nie rób takich wyskoków. Co do kota (xywki nie podam - jest zbyt zakręcona) - jeśli faktycznie musisz ludzi ośmieszać, to może zmień forum? Żarty, żartami, ale pewne wyczucie taktu powinno być.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

A ja w ogóle proponuję wrócić do tematu awatarków, albo po prostu zamknę tę dyskusję blokując to forum!
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

ja ciagle jestem pewien ze to ja za kazdym razem bylem gora no moze nie za kazdym :) po za tym twoje proby zgaszenia mnie piszac ze jestem madry inaczej jest nie za madre bo przeciez ja takze moge to napisac o tobie! ta klutnia nei ma sensu poprostu... bo ty jestes uparty a ja jestem uparty jeszce bardziej :D ta rozmowa nigdy sie nie skonczy wiec nie mam ochoty wdawac sie w dyskusje z toba ;p a i nie chcialem cie cie sprowokowac! a ty to tak zrozumiales . widzisz znow wyszlo na moje.. ;/ :D

Wracam do tematu:
moze zrobimy ankiete ktory avatarek jest lepszy :> tylko ze urzytkownicy nie moga glosowac na swoje avatarki :) co wy na to??
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Nie chce nic mowiec, ale taki pomysl ktos juz podrzucil i poki co nikt sie nie kwapi...
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

No jasne. Taki konkurs nie przejdzie. Każdy wie, że mój avik jest najfajniejszy/najlepszy/najzajefajny/najgłupszy, w ogóle jest NAJ, więc nikt z moim avatarem nie ma szans! :lol:

Więc po co ten konkurs? :D
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Skąd ta skromność Haerd? Pomysł jest przecież po części i Twój (ja go wymyśliłem, a Ty dorzuciłeś - całkiem słusznie - żeby nie można było głosować na swego) Także Ja się kwapię - i nawet dorzuciłem parę pomysłów pare postów temu... a soją drogą to możnaby powołać jakąś komisję (ale to jeszcze nie teraz) i zrobić takie niby-oskary - za najładniejszy avik, najlepszy podpis itp. itd.

Oooo! Widzę, że Runiq podrasował swojego ava :D - pozwól, że zaproponuję jescze małą poprawkę - napis "god" zrób DUŻYMI pogrubionym literkami (kolor zostaw, trochę zwiększ rozmiar) - teoretycznie powinno wyjść super... a w praktycesię zobaczy :wink:

P.S. Chciałem też przeprosić za swój wczorajszy wybryk - fakt, troszkę mnie poniosło, aczkolwiek jako częściowe usprawiedliwieni podam, że miałem fatalny (i pechowy) dzień, a tamta wypowiedź naprawdę mnie sprowokowała (bo IMO jest ona nieprawdziwa i sprawia wrażenie jakby miała mnie publicznie ośmieszyć, ale nie będę już tego tu ciągnął bo tylko my dwaj wiemy jak było naprawdę i cobyśmy tu nie napisali to i tak macie tylko nasze słowa... (ale dla porzątku dodam, że to ja byłem IMO górą :wink: )) pozatym jej autor swojego czasu działał mi mocno na nerwy - widzę jednak, że chyba chce się pogodzić - jeśli tak, to nie mam nic przeciwko i zapraszam na PW (musimy sobie trochę wyjaśnić)
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Dzięki, MAd. Dziękuje za radę, jak i za podsunięcie pomysłu z upgrade'm. A co do twej propozycji: Postaram się z tą grubą czcionką, ale watpię, czy to dobrze wyjdzie.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


No, wyszło ci to całkiem, całkiem... a swoją drogą zajżyj na e-mail - pozwoliłem sobie chwilkę pobawić się Twoim avem :D
ODPOWIEDZ