Nasze Avatary...

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Sam założyłęs pierścień to się nie czepiaj :D. A teraz wyobraź sobie jaką miałbyś zabawę z tym pierścieniem gdyby goniła Cię banda goblinów ;)

Sorx za OT.
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

A ja opowiem o swoim avatarku:

Była ciemna, burzliwa noc. Spokojnie spałem, aż nagle usłyszałem przerażający dźwięk. To był mój komputer. Włączył się i wszedł na stronę tego forum. Wszedł do profilu. Nagle pojawił się też Notatnik, w którym było napisane: "Od dziś na wiek wieków będziemy razem. Ku chwale Allaha!". I pojawił się mój obecny avatarek. To był Rajah, a avatar to tak naprawdę jego portret.

No i koniec opowieści.
Obrazek
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

A oje avatary zmieniają się bardzo szybko. Miałem już: Łeb smoka, Upiorną gwiazdę, Hasacza, a teraz mam ofiarę Qinura, tzn. Czaszkę. W najbliższym czasie możecie się spodziewać runy Ansuz.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


A i tak mój avik jest najładniejszy (spójrzcie na te oczka :wink: ), bo powszechnie wiadomo, że jamniki to nad-istoty i za nic sobie mają psychopatycznych morderców, ekstremistów religijnych i maniakalne alternatywne osobowości
:D :D :D
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Khazar, czy chcesz nam powiedziec, ze Rajah to kurdupel z wymyslna kosa?? :D

BTW Czas na upgrade - juz nie jestem tylko demoniczny - teraz jestem demonicznym warlordem :D
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

MAd Phantom pisze:
(spójrzcie na te oczka :wink: )
Wiem, takie zaropiałe! :lol:

I od dziś możecie podziwiać mój nowy avatarek. Co oznacza, widać (a czacha była brzydka i zmieniłem).

Qinur: Jaka brzydka?! To poprostu cudo sztuki zabijania!

A ten znowu swoje...
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »

Runiq pisze:
MAd Phantom pisze:
(spójrzcie na te oczka :wink: )
Wiem, takie zaropiałe! :lol:

Głodnemu chleb na myśli :P :D

a Qinur (a mam pytanie, mianowicie: Qinur=uwsteczniony Runiq czy też może Runiq=uwsteczniony Qinur :P :D ) ma rację - czaszka była najfajniejszyn z Twoich (licznych) avików. (Nooo... nie licząc oczywiście Hasacza :wink: a BTW: a teraz na tamtej stronce już nie ma Hasaczy tylko co innego )
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

ja jestem z mojego avata happy jak cholera ... pasuje klimatem i kolorem do forum :wink: 8) 8) 8) 8)
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Nie... To MAd Phantom to uwsteczniona wersja (jeszcze bardziej uwsteczniona niż Qinur) jamnika.

Qinur: No no! Wypraszam sobie, jamnika to ja moge przyrządzić na 20 sposobów. No dobra: na 21... Ale to nic nie zmienia! NIE JESTEM ŻADNĄ UWSTECZNIONĄ WERSJĄ!! AAAAAAAAAA!!!

Już dobrze, uspokój się! Z nim, to jak z dzieckiem: Jak mu nie dasz nic do zabicia, to ci bręczy przez cały czas.

A co do mojego nowego (który zostanie na długo) avatarka: Fajny, nie? :)
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Szczerze?? Czaszka była zdecydowanie lepsza. A ten znak mi się z dr Judymem i przepołowioną sosną kojarzy
W sumie racja...też jesteś rozdarty. Runiq, czy Qinur? Dwie zupełnie odrębne ścieżki życia.

P.S. kolejny Edit ;)
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Widze Runiq, że nie grałeś w Tormenta (lub robiłeś to daaawno temu) więc nie załapałeś o co mi chodz :wink: A MAd Phantom to uwsteczniony motnahP dAM, którego jednak nikt nigdy nie widział :D Acha - Qinur, jak przyrządzisz jakiegoś jamnika to daj kawałek, ok? (wszak jamniki są doskonałe, więc TEŻ najsmaczniejsze :lol: )

racja Haer'dalis - ta runa przypomina też flagę w bezwietrzny (prawie dzień) lub kawałek śladu biężnika opony :D Solidaryzujemy się z Qinurem - my chcemy powrotu czaszki (chociaż z drugiej strony: Nie ufaj czaszce (uff uff!))! :D

PS. Może założymy klub Tych-Którzy-Potrafią-Edytować? :D
Pan_Feanor
Marynarz
Marynarz
Posty: 185
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 08:34
Lokalizacja: Siemiomosze :)
Kontakt:

Post autor: Pan_Feanor »

Co tu dużo spamować..... na Aviku moja morda foto kajś z sierpnia..... jeszcze moja broda krótką była :)
Zjedz kota! Zjedz kota! Kot ma wiele witamin i mikroelementów! RAORGHHH ! :D
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

MAd Phantom pisze: PS. Może założymy klub Tych-Którzy-Potrafią-Edytować?

Z wielgachną chucią...znaczy się chęcią

P.S. Że też Ci się chce za każdym razem wpisywać to <color=indigo>...
P.P.S. Modron to uwsteczniony Nordom, czy Nordom to uwsteczniony Modron? ;)
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »

Haer'dalis pisze:
Z wielgachną chucią...znaczy się chęcią

Czy to przejęzyczenie było aby napewno tylko przypadkowe? Bo z tego co wyczytałem w innym temacie bardzo lubisz zwierzątka więc może tak bardzo spodbał Ci się mój avik, że...eee.... nie no, nie musisz otwierać szafy - nic nie powiem innym, to zostanie między nami, ok? :P

Ad P.S. A co to za problem? Dwa kliknięcia i już jest o wiele ładniej :wink:
A na innych forach używam jeszcze pogrubienia, ale tu brzydko to wygląda

A wracając do tematu - może ogłosimy minikonkurs na najładniejszy\najfajniejszy avik (proponuję mój! :D ). Nagrodą będzie...eee.... chwała i sława :D Chociaż i tak pewnie każdy zagłosowałby na swój avik i byłby totalny remis :wink:
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

MAd Phantom pisze:
Haer'dalis pisze:
Z wielgachną chucią...znaczy się chęcią

Czy to przejęzyczenie było aby napewno tylko przypadkowe?
...a głodny głodnemu wypomni
Bo z tego co wyczytałem w innym temacie bardzo lubisz zwierzątka więc może tak bardzo spodbał Ci się mój avik, że...eee.... nie no, nie musisz otwierać szafy - nic nie powiem innym, to zostanie między nami, ok? :P
Ono nie podniecaj się tak w tej szafie...żadnego jamnika do pożarcia Ci nie dam. A Ty MAd na następny raz pomyśl zanim zaproponujesz bytowanie u boku Onego...to się może fatalnie skończyć
Ad P.S. A co to za problem? Dwa kliknięcia i już jest o wiele ładniej :wink:


o do jasnej ciasnej <mysiej nory - przyp. Ono> dopiero teraz zauważyłem ten pasek..heh refleks szachisty
A wracając do tematu - może ogłosimy minikonkurs na najładniejszy\najfajniejszy avik (proponuję mój! :D ). Nagrodą będzie...eee.... chwała i sława :D Chociaż i tak pewnie każdy zagłosowałby na swój avik i byłby totalny remis :wink:
może będzie głosowanie jawne (czyt. bezankietowe) z zastrzeżeniem, że nie można głosować na swojego (i BAZYLa - bo BAZYL jest zły, a zło jest brzydkie ;) ) avka
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Dokonałem drobnych przeróbek (ręcznie! - niczego nie wklejałem) w swoim avie - co sądzicie? (Jak się nie spodoba to wróci porzednia wersja)
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Się mnie podoba. Avatar fajny mój jest? W znalazłem runów necie listę wyciąłem i ansuz. Użyłem po czym go avatarka jako. :D

P.S.
Czy ktoś coś zrozumiał?!

P.S.2
Qinur: Tak, ja!

P.S.3
Ty się nie liczysz. Poza tym, masz przewagę, bo jesteś przytępawy.
ODPOWIEDZ