alltoys, data: 2009-11-27, Komentarze: 3

Beastworld - nowa gra lokalizacyjna

W Orange World wystartowała właśnie innowacyjna gra lokalizacyjna pt. Beast World. Gra wykorzystuje położenie użytkowników telefonów do ich lokalizacji i wzajemnej rywalizacji między nimi. Beast World toczy się w fikcyjnym świecie ludzi, wampirów i wilkołaków prowadzących ze sobą odwieczną wojnę. Gracze walczą ze sobą, zakładają klany i zbierają przedmioty, a wszystko to jest zależne od faktycznej lokalizacji gracza w rzeczywistym świecie.

Gra została wyprodukowana przez firmę Locon Sp. z o.o., a jej zarządzaniem i animacją zajmuje się firma Alltoys International Sp. z o.o.

 Usługa dostępna jest w sieci Orange, gdzie aby zagrać wystarczy wysłać SMS o treści BEAST na darmowy numer 8017"

  Lokalizacja LBS to ciekawe rozwiązanie technologiczne, które pozwala nam na zapewnienie użytkownikom oryginalnej zabawy w grę w której gracz z Łodzi będzie mógł zaatakować innego gracza, aktualnie przebywającego w tym samym mieście - mówi Rafał Kowalski, dyrektor kreatywny Alltoys International - Możliwość znalezienia unikalnego przedmiotu też jest całkowicie zależne od rzeczywistej lokalizacji gracza. Uczestnicy gry mogą także zajmować okoliczne obszary, których później będą bronić, zakładać i dołączać do klanów oraz wykorzystywać w walce magiczne zdolności, które są unikalne dla każdej rasy.  

Dodatkowo na stronie www.beastworld.pl gracze mogą prześledzić swoje działania na interaktywnej mapie.

  W najbliższym czasie planujemy przygotować kilka specjalnych konkursów dla konkretnych rejonów Polski oraz rozmieścić kilkanaście unikalnych przedmiotów na terenie całego kraju – dodaje Rafał Kowalski.

Rejestracja i pierwsze 25 komunikatów jest darmowych. Kolejne 50 komunikatów kosztuje 1,22 zł brutto przy jednorazowym zakupie, ale istnieje także możliwość aktywacji subskrypcji - gracz otrzyma dwa razy w tygodniu po 100 komunikatów za 1,22 zł brutto.

Informacje odnośnie gry lokalizacyjnej Beast World dostępne są na stronie: www.beastworld.pl.

Komentarze
Dodaj komentarz

Tytuł: *
Tresć: *
Podpis: *
e-mail:
Aby zabezpieczyć adres przed spamem zamień dowolną kropkę na .SPAMik.
Token: token
Tu przepisz: *

* Pola są wymagane!